رقص امیر جعفری و دف نوازی pantea bahram - شبکه‌ما

PANTEA BAHRAMمی گوید با تئاتر بازیگری خود را آغاز کردم و به همین دلیل میتوان فهمید که او عاضق بازیگری است نه شهرت و پول...

رقص امیر جعفری و دف نوازی pantea bahram

توضیحات:

Pantea bahramمی گوید با تئاتر بازیگری خود را آغاز کردم و به همین دلیل میتوان فهمید که او عاضق بازیگری است نه شهرت و پول چون درامدی که از تئاتر به دست می آید تقریبا نسبت به سینما هیچ هست . در حالی که او هنوز نیز در تئاتر بازی میکند و همه بازیگرهای حرفه ای در تئاتر بازی میکنند و اگر عاشق بازیگری باشند حتی از بعد از معروفیت و استار شدن باز هم به کار خود در تئاتر ادامه می دهند مثل خیلی دیگر از بازیگران او نیز چنین است .

او همچنان می گوید همیشه فیلم های خوب را انتخاب می کنم که در آن ها بازی کنم و استانداردهای خود را خفظ می کنم و خود را جزو بازیگرهای حرفه ای و باکیفیت ایرانی می داند.

او همچنان می گوید اگر همیشه استانداردهای بازیگری یا هر کاری که داری را رعایت کنی و کاری را با عشق شروع کنی حتما پول را به دنبال خود خواهد داشت .او می گوید انسان باید تکلیف آینده خود را مشخص کند و به زندگی خود جهت دهد تا بداند به کدم سمت می رود و می خواهد چکار کند تا با هدف جلو برود و سریع تر بتواند به آن چه می خواهد برسد. در این صورت کسی غصه آبنده و چه کنم کارای بعدی را کمتر خواهد خورد.

فیلمی از دورهمی ستاره ها؛ از رقص امیر جعفری تا دف نوازی pantea bahram را در این ویدیو می تونید ببینید که  سکانسی از فیلم پستچی در نمی زند، می باشد 

ویدیوهای مرتبط :

پانته آ بهرام در سریال آینه" خلاصه سریال"

پانته آ بهرام در سریال عاشقانه " بازیگران سریال عاشقانه در کنسرت محمدرضا گلزار"

پشت صحنه پانته آ بهرام در عاشقانه

فیلم عاشقانه پانته آ بهرام

پانته آ بهرام بازیگر فیلم کوچه بی نام

رقص امیر جعفری و دف نوازی pantea bahram

پانته آ بهرام همسر "لباهنگ در حین رانندگی"

گفتگوی بی سانسور با پانته آ بهرام