پانته آ بهرام بازیگر فیلم کوچه بی نام - شبکه‌ما

پانته آ بهرام بازیگر بسیار توانمندی است که بسیار طرفدار دارد و کارهای خود را بسیار با حساسیت انتخاب می کند و قطعا هم بازی...

پانته آ بهرام بازیگر فیلم کوچه بی نام

توضیحات:

پانته آ بهرام بازیگر بسیار توانمندی است که بسیار طرفدار دارد و کارهای خود را بسیار با حساسیت انتخاب می کند و قطعا هم بازی خوبی در هر کدام از آن نقش ها ایفا کرده است .

پانته آ بهرام مانند دیگر فیلم های خود در فیلم هیچ هم بازی درخشانی داشته است. گرچه خودش می گوید که بازی در فیلم بی خود و بی جهت را بیشتر دوست داشته است و از نقش آفرینی خودش در دیگر فیلم عبدالرضا کاهانی بیشتر راضی بوده است .

دیگر فیلم پانته آ بهرامی که مورد توجه قرار گرفت کوچه بی نام بود که به تهیه کنندگی منصور لشگر قوچانی و به کارگردانی هاتف علیمردانی بوده است.

خلاصه این فیلم به این صورت است که دو خانواده در منطقه پایین تهران یعنی جنوب شهر آن را روایت می کند که اتفاقاتی باعث می شود که دو خانواده به طور کامل آرامش خود را از دست بدهند و زندگی آن ها کاملا تغییر کند که پدر خانواده که به نظر فردی بسیار خوب است رازی را در دل دارد که ناگهان آن را به دختر خود بازگو می کند و این پایان تمام ماجراهاست و از تلخی آن باقی ماجرا را فراموش می کنند.

این فیلم که درام و اجتماعی است که با بازیگرانی چون باران کوثری – امیر اقایی – ستاره پسیانی- ملیسا ذاکری – محمد رضا غفاری – فرشته صدرعرفایی - پانته آ بهرام – فرهاد اصلانی و می باشد : بازی پانته آ بهرامی بازیگر نقش کوچه بی نام را در این ویدیو می توانید مشاهده کنید .

ویدیوهای مرتبط :

پانته آ بهرام در سریال آینه" خلاصه سریال"

پانته آ بهرام در سریال عاشقانه " بازیگران سریال عاشقانه در کنسرت محمدرضا گلزار"

پشت صحنه پانته آ بهرام در عاشقانه

فیلم عاشقانه پانته آ بهرام

پانته آ بهرام بازیگر فیلم کوچه بی نام

رقص امیر جعفری و دف نوازی pantea bahram

پانته آ بهرام همسر "لباهنگ در حین رانندگی"

گفتگوی بی سانسور با پانته آ بهرام