فیلم عاشقانه پانته آ بهرام - شبکه‌ما

تیزر قسمت اول سریال عاشقانه را می توانید دراین ویدیو ببینید فیلم عاشقانه پانته آ بهرام آخرین کار مجموعه تلویزیونی پانته آ بهرام هست که این...

فیلم عاشقانه پانته آ بهرام

توضیحات:

تیزر قسمت اول سریال عاشقانه را می توانید دراین ویدیو ببینید

فیلم عاشقانه پانته آ بهرام آخرین کار مجموعه تلویزیونی پانته آ بهرام هست که این روز ها در حال پخش هست و با استقبال خوبی هم روبرو شده است.

از بازیگران این سریال می توان به محمد رضا گلزار – ساره بیات – پانته آ بهرام –کیان افشار – یکتا ناصر – مهناز افشار – حمید رضا پگاه – فرزاد فرزین – علیرضا زمانی نسب – حسین یاری – مسعود رایگان و هومدی سیدی و .. نام برد.

سریال عاشقانه پانته آ بهرام به کارگردانی منوچهر هادی که همسر یکتا ناصر می باشد و ژانر اجتماعی دارد این روز ها در حال نمایش است که خلاصه آن به این صورت است که آرامش زندگی چند نفر با وجود یک زن از بین می رود و این زن کسی نیست جز مهناز افشار اما مهناز افشار به اشتباهی به عنوان هووی مادر خانواده نام برده می شود در حالی که دختر ناخوانده او می باشد و تازه این اول ماجراست..

پانته آ بهرام معتقد است همواره به هرکاری می خواهی برسی باید با علاقه پیش بروی او می گوید شده مرد 50 ساله ای را ببینم که عاشق بازیگری باشد اما کاری جز افسوس نمی توانم انجام دهم گرچه هیچ زمانی برای شروع دوباره دیر نیست ولی باید همیشه زودتر اقدام کرد تا در آینده به آنچه که می خواهی بدون این که غبطه بخوری برسی و او از این که زود به تئاتر رفته و رشته خودش را دنبال کرده است خوشحال است و آن را ادامه می دهد

ویدیوهای مرتبط :

پانته آ بهرام در سریال آینه" خلاصه سریال"

پانته آ بهرام در سریال عاشقانه " بازیگران سریال عاشقانه در کنسرت محمدرضا گلزار"

پشت صحنه پانته آ بهرام در عاشقانه

فیلم عاشقانه پانته آ بهرام

پانته آ بهرام بازیگر فیلم کوچه بی نام

رقص امیر جعفری و دف نوازی pantea bahram

پانته آ بهرام همسر "لباهنگ در حین رانندگی"

گفتگوی بی سانسور با پانته آ بهرام