پشت صحنه پانته آ بهرام در عاشقانه - شبکه‌ما

پانته آ بهرام می گوید در سینمای ایران دو دسته بازیگر سطحی و استخوان دار داریم و همچنان میگوید که نام مافیا را برای سینمای...

پشت صحنه پانته آ بهرام در عاشقانه

توضیحات:

پانته آ بهرام می گوید در سینمای ایران دو دسته بازیگر سطحی و استخوان دار داریم و همچنان میگوید که نام مافیا را برای سینمای ایران دوست ندارم بکار ببرم.و به نظر او مافیا در سینمای ایران وجود ندارد. در سینمای ایران مانند بازی شطرنج که دو نفره است و دو رنج سیاه و سفید در مقابل هم بازی می کنند او می گوید چون این بازی را بلد نیستم پس جزو هیچ کدام از آن ها نیستم یعنی نه خودش را سطحی می داند و نه استخوان دار!

پانته آ بهرام در ادامه سخنان خود می گوید که به جای شرطرنج بازی من در سینمای ایران تخت نرد باز هستم و منچ می اندازم چون به نسبی بودن جهان و بینابین بودن آن اعتقاد دارد. این روز ها پانته آ بهرام در عاشقانه نقش آفرینی می کند

او همچنان در ادامه می گوید که سینمای ایران محصول وارداتی است و بسیاری از شرایط را که باید داشته باشد و لازم است ، ندارد. البته آن را با سینمای خارجی مقایسه می کند که برای دیده شدن بازیگران باید نمایشگری وجود داشته باشد که در ایران مسلما نیست و همین را دلیل تعهد نداشتن هنرمند به شغلش می داند.

پانته آ بهرام می گوید خیلی ها بازیگری را حرفه نمی دانند که این را من دلیل بر پارتی بازی و یکسری از افرادی که بدون سواد این حرفه وارد اینکار شده اند می دانم که فکر می کنم دلیل کافی باشد.

در این ویدیو پشت صحنه پانته آ بهرام در عاشقانه را خواهید دید

ویدیوهای مرتبط :

پانته آ بهرام در سریال آینه" خلاصه سریال"

پانته آ بهرام در سریال عاشقانه " بازیگران سریال عاشقانه در کنسرت محمدرضا گلزار"

پشت صحنه پانته آ بهرام در عاشقانه

فیلم عاشقانه پانته آ بهرام

پانته آ بهرام بازیگر فیلم کوچه بی نام

رقص امیر جعفری و دف نوازی pantea bahram

پانته آ بهرام همسر "لباهنگ در حین رانندگی"

گفتگوی بی سانسور با پانته آ بهرام