هدف در زندگی از زبان شاهین فرهنگ - شبکه‌ما

هدف در زندگی می خوام یه کم عمیق تر در مورد هدف در زندگی صحبت کنم .

هدف در زندگی از زبان شاهین فرهنگ

توضیحات:

هدف در زندگی

می خوام یه کم عمیق تر در مورد هدف در زندگی صحبت کنم .هدف در زندگی چه چیزی رو به خاطرتون میاره ؟ بله ممکن شما یاد نداشته هاتون بیفتید و حسرت بخورید و یا شما یاد انسان موفقی در اطرافتون بیفتید و به خودتون بگین چرا من اینطور نیستم و شاید هم بعد ازدیدن این کلیپ  بگین دیگه رفتارم روی اهدافم متمرکز میکنم و به اهدافم خواهم رسید .

اما دقیقا فردا و یک ساعت بعدا دقیقا مثل قبل خواهید بود و اصلا معنی هدف در زندگی رو فراموش کردین .....ولی چرا ؟

چون شما به اهدافتون متعهد نیستید و یا اصلا اهداف انتخابیتون در شما اشتیاق ایجاد نمیکنه و یا ذهن شما تنبل شده ویا......برای دانستن دلایل با ما در کانال چه خبر د رشبکه ما همرا ه باشید .


به یاد داشته باشین که شما برای رسیدن به اهدافتون در زندگی ممکنه چندین و چند بار شکست بخورید ........ولی شما بی خیال هدفتون نمیشید .ولی هدف  در زندگی باید چگونه باشه؟

چرا ما یا افراد موفق بی خیال هدفشون نمیشن ...........چون اهداف زندگیشون رو باور دارن و احساس خوبی به اونها میده . وقتی ما هم یک هدف با امکانات ذهنی و باورهامون و نیازها مون انتخاب کنیم . زندگی معنای جدید ی به ما میده .

با ما همراه باشید تا بهترین اهداف رو انتخاب کنید . و هدف در زندگی رو به خوبی بشناسید. دیدن ویدئو های زیر رو بهتون پیشنهاد میدم چون افراد موفق از تجربه و دانش خودشون صحبت می کنند .
 

جملات موفقیت بزرگان

موفقیت در زندگی

جملات موفقیت آمیز

چگونه هدف زندگی خود را پیدا کنیم از باب پراکتر

هدف در زندگی از زبان شاهین فرهنگ

روش های تعیین هدف در زندگی

نحوه هدف گذاری از زبان باب پراکتر

تکنیک های هدف گذاری از زبان باب پراکتر