وصیتنامۀ یک میلیونر: موفقیت شغلی - شبکه‌ما

سلام کتابی را که گوش خواهید داد کتاب وصیت نامه یک میلیونر است که نویسنده مارک فیشر و با صدای سادات علائی است این کتاب...

وصیتنامۀ یک میلیونر: موفقیت شغلی

دسته بندی ها:
توضیحات:

سلام کتابی را که گوش خواهید داد کتاب وصیت نامه یک میلیونر است که نویسنده مارک فیشر و با صدای سادات علائی است این کتاب فوق العاده داستانی است از جوانی که راننده یک لیموزین است و در آرزوی میلیاردر شدن است .

در این کتاب که به شما موفقیت شغلی را می اموزد و شما را در راه راه ثروتند شدن را بیان خواهد کرد. این فصل اول است و پیشنهاد میکنم تا فصل اخر همراه کتاب باشید تا به شما بهترین لحظات را در راه داشته باشید .

موفقیت شغلی

در این کتاب شاید شما داستانی را بخوانید از یک مرد جوان و علاقه  او به میلیارد شدن و رابطه او و نصایح یک میلیونر را خواهید شنید .....ولی در کتاب عمیق شوید و چندین بار گوش دهید و این کتاب از بسیاری چیز های میگوید که مهمتر از ثروت است و دانشی می گویید به نام تفکر ........... 

همه میگویند تخیل..... اما نه تفکر ........شما تا به باور چیزی نرسیده باشید و چیزی را نتوانید درک و باور کنید شما نمیتوانید آن را داشته باشید. شما داشتن پول و نیاز به آن و یا داشتن یک ماشین را از تمام وجود نخواهید نمیتوانید به ان دست یابید باید برای داشتن ثروت راهکارهای ثروتمندانه را بدانید و بدانید یک ثروتمند با ما هیچ تفاوتی ندارد. واین نوع تفکر موفقیت شغلی را رقم خواهد زد.

این کتاب کوچک اما پر محتوا رازهای ثروت و موفقیت شغلی و راز زندگی موفق را با بیان داستان میگوید. رازی که ساده است و عمل به ان برای همه ممکن نیست .

برای گوش کردن به کتاب وصیت نامه میلیونر به لینک های زیر مراجعه کنید :

موفقیت در کسب و کار کوچک

موفقیت شغلی pdf

وصیتنامۀ یک میلیونر:موفقیت شغلی چیست

وصیتنامۀ یک میلیونر: موفقیت شغلی

وصیتنامۀ یک میلیونر:راز موفقیت در کسب و کار آزاد

وصیت یک میلیونر :موفقیت در کسب و کار اینترنتی در ایران

وصیت نامه یک میلیونر : راه های موفقیت در کسب و کار

وصیتنامۀ یک میلیونر:موفقیت شغلی

راه های موفقیت در کسب و کار اینترنتی