کلیپ کوتاه سرگرم کننده آموزش نوشتن متن روی عکس - شبکه‌ما

آموزش نوشتن متن روی عکس چگونه است؟برای نوشتن متن طلایی افکت دار روی متن باید دو چیز را دانلود کنیم یکی اینکه به فونت نیاز...

کلیپ کوتاه سرگرم کننده آموزش نوشتن متن روی عکس

توضیحات:

آموزش نوشتن متن روی عکس چگونه است؟برای نوشتن متن طلایی افکت دار روی متن باید دو چیز را دانلود کنیم یکی اینکه به فونت نیاز داریمHdv comic serifنامش هست  و یکی فایل پترن هست.فوتوشاپ را باز میکنیم از گزینه file، new  فایل جدید ایجاد میکنیم. در مرحله بعد قفل بک گراند را باز میکنیم،دوبار که کلیک کنیم linner grow  میاید که در ان قسمت میتوان تنظیمات را درست کرد.مثل تنظیمات رنگ و سایر گزینه ها.مثلا یک پترن انتخاب میکنیم.بع از آن یک ابزار متن انتخاب میکنیم و با فونتی که انخاب کردیم ینی همان hdv و سایز را انتخاب میکنیم.

آموزش نوشتن متن روی عکس

دوبار کلیک میکنیم روی لایه متن drop shadow را انتخاب میکنیمmodeاش را روی نرمال میگذاریم و رنگ را تغییر میدهیم.زاویه اش را مشخص میکنیم و تنظیمات آن را مشخص میکنیم و در نهایت یک سایه ایجاد شد. روی لایه  کلیک راست میکنیم و dublicate layer را انتخاب میکنیم و یک لایه جدید ایجاد میکنیم.دوباره لایه قبلی را پاک میکنیم و روی لایه جدید دوبار کلیک میکنیم و باز تنظیمات را انجام میدهیم و دور نوشته ما در متن تغییر میکند.

آموزش نوشتن متن روی عکس

در قسمت garadient editor میتواند حاشیه ها را تغییر دهید و همینطور رنگ ها را تغییر دهید و بعد لوکیشن آن را مشخص میکنیم .میتوانید wix.com  را سرچ کنید و با استفاده از آن روی عکس یا ویدئو خود یک نوشته بگذارید .

آموزش نوشتن متن روی عکسآموزش نوشتن متن روی عکس

برای نوشتن متن روی عکس بدون استفاده از فوتوشاپ برنامه paint را در ویندوز باز میکنیم و عکسمان را در متن درگ میکنیم و از بین ابزارها گزینه تکست را که A نماد آنست انتخاب میکنیم و یک قسمتی برای نوشتن متن باز میشود آن را انتخاب میکنیم و برای اینکه متن افکت دار شود دوبار متن را مینویسیم یکبار رنگ آن زرد و یکبار سبز و رنگ سبز را روی زرد میاوریم و با ردیگر با رنگ مشکی مینویسیم و روی دو نوشته قبلی میگذاریم که در دو عکس بالا مشاهده میکنید.

آموزش نوشتن متن روی عکس-آموزش نوشتن وبسایت

آموزش نوشتن متن روی عکس-آموزش نوشتن رزومه

ویدئوهای مرتبط:

آموزش نوشتن پایان نامه در ورد

آموزش نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد

آموزش نوشتن پروپوزال

آموزش نوشتن وبسایت

آموزش نوشتن رزومه

آموزش نوشتن فارسی در فتوشاپ

آموزش نوشتن متن روی عکس

آموزش نوشتن مقاله

آموزش نوشتن

 آموزش نوشتن مقاله انگلیسی