در اینستاگرام بهاره کیان افشار چه خبر است؟ - شبکه‌ما

اینستاگرام بهاره کیان افشار برای یک فردی که به هنر علاقه دارد بسیار جالب است و مس تواند به وسیله آن رویدادهای هنری و گاها...

در اینستاگرام بهاره کیان افشار چه خبر است؟

دسته بندی ها:
توضیحات:

اینستاگرام بهاره کیان افشار برای یک فردی که به هنر علاقه دارد بسیار جالب است و مس تواند به وسیله آن رویدادهای هنری و گاها جدید را دنبال کند. اگر هم فردی اطلاعات کمی در این باره داشته باشد به وسیله آن می تواند اطلاعات خود را افزایش دهد.

اینستاگرام  بهاره کیان افشار

این که صفحه اینستاگرام برخی از افراد پر است از تبلیغات و یا خود نمایی های خاصی که می بینیم و گاها هیچ چیزی از پس دیدن آن ها به دست نمی آوریم در مورد اینستاگرام بهاره کیان افشار کمتر صدق می کند و او سعی می کند تا در این صفحه در مورد رویدادهای هنری و سیاسی و ... کشور صحبت کند و از عقاید خودش دفاع کند.

 در کنار این ها از آن جایی که او سفیر سلامت خیریه بهنام دهش پور نیز هست، در صفحه ی اینستاگرام بهاره کیان افشار می توانیم توضیحاتی در این مورد ببینیم که خیرخواهی او و سایر همکارانش در عرصه ی هنر همواره برای مردم روشن و واضح بوده است. البته افراد بسیاری هستند که در مورد کارهای خیر تلاش می کنند ولی از آن جا که هنرمندان مورد توجه بیشتر مردم هستند حضور آن ها در این صحنه ها باعث تشویق هر چه بیشتر سایرین خواهد شد.

او معتقد است که خیریه بهنام دهش پور به او درس زندگی، شخصیت و انسانیت بخشیده است. این که بتوانی داوطبانه کار کنی و بی دریغ ببخشی را من از این خیریه یاد گرفتم و برای شخص من مانند یک مدرسه بود و قبل از این که من سفیر سلامت این خیریه بشوم نیز با تمام توان تلاش می کردم که برای این خیریه کاری انجام بدهم و برای آن کمک جذب کنم.

این خیریه از یک جایی شروع می کند به تبلیغ و کار برای پیشگیری از ابتلا به سرطان که بخشی از آن برمی گردد به شیوه زندگی و حال و احوالات روحی و روانی افراد و نوع غذاهایی که مصرف می کنیم. این ها همگی یک سری پیام های آموزشی نیاز دارد که معمولا افراد از زبان کسانی آن را می شنوند و می پذیرند که او را بشناسند.

عکس های بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشار

بیوگرافی بهاره کیان افشار

اینستاگرام بهاره کیان افشار

عکس بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشار و همسرش

ازدواج بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشار متولد سال

بهاره کیان افشار بی حجاب

bahareh kian afshar