هومن سیدی در خندوانه - شبکه‌ما

هومن سیدی در خندوانه حضور یافت و پس از سلام و احوالپرسی با رامبد جوان و بینندگان  گفتگویش را با رامبد جوان آغاز کرد.

هومن سیدی در خندوانه

دسته بندی ها:
توضیحات:

هومن سیدی در خندوانه حضور یافت و پس از سلام و احوالپرسی با رامبد جوان و بینندگان  گفتگویش را با رامبد جوان آغاز کرد. هومن سیدی در خندوانه  گفت تا زمانیکه بچه بودیم و باید حرف خانواده را میشنیدیم بله و مادر سختگیر تر از پدر بود و پدر مهربانتر بود البته به ظاهر.مسئویت نظم و انظبات بیشتر بر عهده مادر بود.و کلا از مادر بیشتر حساب میبردیم.

رامبد جوان از او پرسید چیزی که از مادر خیلی یاد گرفتی و برایت خیلی مهمه چیست؟ و همینطور از پدرت؟هومن سیدی گفت شاید این که میگم خیلی برازنده و خوب نباشد اما برای من خیلی نکته مهمی است و یاد دارم وقتیکه بزرگترین اشتباهات را هم که داشتیم در هر صورت مادر وزنه ای پیدا میکرد که حق را به ما بدهد.و برای من خیلی مهم بود و همیشه خانواده پشت من بودند و بشدت حمایت میشدم.و تا همیشه پشت بچه هایش بوده مادرم و هنوزم هست.

هومن سیدی در خندوانه

رامبد هم در پاسخ این حرف گفت خیلی نکته مهمی است.هومن سیدی گفت این قضیه باعث اعتماد بنفس بیشتر ادم میشه و با خنده گفت شاید برخی مواقع باعث اعتماد بنفس کاذب بشه چون وقتی در جامع میای میبینی اینطور نیست ولی در کل خودت حال خوبی داری.و تا جایی که ممکن است تعادل را در اخلاق و رفتارم رعایت میکنم.

رامبد جوان به هومن سیدی گفت تو خیلی قشنگی و لبخندت هم خیلی قشنگه.نفیسه هم که دختر معلولی بود و شعر میگفت در برنامه حضور داشت و رامبد جوان گفت که قراره برامون شعر بخونه.

هومن سیدی در خندوانه-اینستاگرام هومن سیدی

ویدئوهای مرتبط:

 

hooman seyedi

هومن سیدی خندوانه

هومن سیدی و همسرش

اینستاگرام هومن سیدی

هومن سیدی در عاشقانه

دختر هومن سیدی

دلیل جدایی هومن سیدی و آزاده صمدی

هومن سیدی

هومن سیدی و آزاده صمدی

هومن سیدی در خندوانه