ترانه های سیروان خسروی در فضا هم شنیده میشود - شبکه‌ما

ترانه های سیروان خسروی بسیار پرطرفدارند و بسیار پر بازدید و مردم بخصوص قشر جوان او را بسیار دوست دارند و ترانه های سیروان خسروی...

ترانه های سیروان خسروی در فضا هم شنیده میشود

دسته بندی ها:
توضیحات:

ترانه های سیروان خسروی بسیار پرطرفدارند و بسیار پر بازدید و مردم بخصوص قشر جوان او را بسیار دوست دارند و ترانه های سیروان خسروی را دانلود میکنند.یک از ترانه های سیروان خسروی "دوست دارم زندگیرو"هست که هنوز که مدت زیادی از پخش آن آهنگ میگذرد هنوز هم مردم آن را گوش میکنند و واقعا انرژی داره این آهنگ و انرژیشو به آدم منتقل هم میکنه.

رضا رشیدپور در برنامه دید در شب در گفت و گویش با سیروان خسروی  گفت بنظرت این حرف بعضی که میگویند مغرور هستی را تایید نمیکند که با 120 نفر کنسرت اجرا نکردی؟سیروان خسروی گفت من کنسرت داشتم در بندر انزلی و نصف سالن خالی بود و اجرا کردم و این موضوع مهم نیست و به علت تعداد کم نبوده.علت اصلی که کنسرت سنندج را اجرا نکردم این بود که هر لحظه امکان داشت باز کسی فحاشی کند یا بینظمی بوجود بیاورد.

ترانه های سیروان خسروی .

او گفت من با بنیامین بهادری  و رضا صادقی مشکلی ندارم در حالی که سال 87 بنیامین بهادری صحبت های خوبی در مورد او نگفته بود و همچنین رضا صادقی که آهنگ وایسا دنیا تنظیمش با سیروان خسروی بوده که رضا صادقی در آلبومش اسمی از سیروان نمیاورد و در مصاحبه هایش هم هیچ تشکری از سیروان نمیکند .

رضا رشیدپور گفت شاید برخی به این دلیل که روند رشدت سریع بوده که سیروان گفت سریع نبوده اما رشیدپور گفت چرا بوده.که سیروان خسروی گفت من کندترین روند رشد را داشتم .اولین کنسرتم زمستان سال 88 بوده و شاید به همین علت گفتند چرا ما به سیروان خسروی کردیت بدهیم و مطرح تر بشود.

سیروان خسروی گفت تمام خواننده های پاپ حداقل یک بار پیشنهاد همکاری با من را داده اند برای کار تنظیم چون من اصولا کارم جوری بوده که من کردیت میدادم من میتوانستم یک آهنگ معمولی را با یک تنظیم تغییر دهم و گفت بدترین آهنگ ها را هم با تنظیمات استاندارد کار کردم و الکی هیچوقت کار نکردم .

 ترانه های سیروان خسروی-سیروان خسروی

ویدئوهای مرتبط:

سیروان خسروی

آهنگ سیروان خسروی

آهنگ جدید سیروان خسروی

دانلود آهنگ سیروان خسروی

سایت سیروان خسروی

عکس سیروان خسروی

ترانه های سیروان خسروی

سیروان خسروی جدید

کنسرت سیروان خسروی

آلبوم جدید سیروان خسروی