عکس یوسف تیموری در کنار خانواده - شبکه‌ما

عکس یوسف تیموری در مجموعه های مختلفی از سال 1376 به بعد که او کار خود را به عنوان بازیگر آغاز می کند دیده می...

عکس یوسف تیموری در کنار خانواده

دسته بندی ها:
توضیحات:

عکس یوسف تیموری در مجموعه های مختلفی از سال 1376 به بعد که او کار خود را به عنوان بازیگر آغاز می کند دیده می شود. او از تئاتر آغاز می کند و در ادامه وارد تلوزیون و سینما می شود. در این سال ها عکس یوسف تیموری بیشتر بر روی پرده سینما دیده شده و او کار سینمایی انجام داده است و در مورد کم کاری هایی که در تلوزیون و به ویژه تئاتر دارد این گونه می گوید:

در مورد تلوزیون در دهه ی هفتاد فقط آقای مدیری و اعطاران کار می کردند که انصافا کارهای خوبی هم بود و مردم هم دوست داشتند و هنوز آن سریال ها را به یاد دارند ولی از آن پس افرادی وارد شدند که کارهای ضعیفی انجام دادند و از طرفی بودجه صدا و سیما هم کاسته شده بود و ماهوارها هم بی تاثیر نبودند. همه ی این عوامل در کنار هم باعث شد تا کارهای خوب تلوزیونی کم شود و حضور من هم در تلوزیون کم تر باشد.

عکس یوسف تیموری

در مورد تئاتر نیز من فقط چهار سال اول دوران بازیگری تئاتر کار کردم و از آن زمان به بعد سعی می کردم سالی یک تداتر را داشته باشم که الان متاسفانه چند سالی است که همان سالی یک مورد هم انجام نمی شود. که البته از روی عمد نبوده است. انقدر درگیر کار بوده ام که یک مرتبه چشم باز کردم و دیدم که چقدر از تئاتر دور شده ام! برایم سینما خیلی مهم بود چون می توانستم بازی خودم را بعد از ضبط ببینم که البته از نظر استاد سمندریان این کار خوب نیست و نباید فیلم را به عقب برگرداند تا بازیگر بازی خود را ببیند چون روی بازی او تاثیر منفی می گذارد.

عکس یوسف تیموری

در این سال ها برای من سینما و تئاتر و .. فرقی نداشته ولی در ایران بیشتر تلوزیون مورد توجه قرار می گیرد و مخاطبان بیشتری دارد. خیلی از کارگردان ها برای این که قرارداد با آن ها ببندیم می گویند که قرار است این کار را انجام بدهیم و بعد یک فیلم سینمایی شروع می کنیم و از شما دعوت می کنیم. ولی من هیچ وقت گول این حرف ها را نمی خورم چون برای من سینما و تئاتر و تلوزیون با هم فرقی ندارد. البته بازی در فیلم سینمایی و سریال و برنامه های تلوزیونی و تئاتر کاملا باه متفاوت بوده و هر کدام سختی های خودش را دارد.

عکس یوسف تیموری- بیوگرافی یوسف تیموری

ویدئوهای مرتبط:

یوسف تيموري

یوسف تیموری و همسرش

عکس عروسی یوسف تیموری

همسر یوسف تیموری

بیوگرافی یوسف تیموری

عکس همسر یوسف تیموری

عکس یوسف تیموری

عکس یوسف تیموری وهمسرش

عکسهای یوسف تیموری و همسرش

عروسی یوسف تیموری