عکس همسر یوسف تیموری و فرزندش - شبکه‌ما

عکس همسر یوسف تیموری که یک خانم از کشور تایلند است را می توانید در زیر ببینید.

عکس همسر یوسف تیموری و فرزندش

دسته بندی ها:
توضیحات:

عکس همسر یوسف تیموری که یک خانم از کشور تایلند است را می توانید در زیر ببینید. او در ابتدای آشنایی با یوسف تیموری از او شنیده بود که در ایران بازیگر است و به طور حرفه ای در این رشته کار می کند. اما به گفته ی خود خانم راپان تیموری (همسر یوسف تیموری) به این موضوع مشکوک بوده و فکر می کرده که یوسف تیموری برای جلب توجه این موضوع را بیان کرده است. اما بعد از آمدن به ایران از این موضوع مطمئن می شود.

عکس همسر یوسف تیموری

یوسف تیموری طراحی داخلی خانه اش را خودش انجام داده است و حدود 7 ماه طول کشیده است و به کار طراحی دکوراسیون داخلی علاقه دارد. او علاوه براین کار از جمله کارهای هنری که انجام می دهد نوازندگی گیتار است و معتقد است که به عنوان یک هنرمند بازیگر می بایست این هنر را می آموخت چون به کار او ریتم می دهد. او صدای خوبی نیز دارد ولی نمی خواهد آلبومی بدهد چون معتقد است که هر کسی باید در هنر خودش فعالیت کند و این که فوتبالیست بازیگری می کند و یا بازیگر خوانندگی می کند از دید او جالب نیست.

او دوست دارد تا در زمان های بیکاری خود عکاسی با نگاتیو را که تا حدودی در دوران هنرستان ان را یاد گرفته است ادامه بدهد. و البته به سفالگری و فراگیری این هنر هم علاقه دارد.

عکس همسر یوسف تیموری در کنار همسر و فرزندش نشان می دهد که دو فرهنگ و تفکر متفاوت می توانند در کنار هم به شادی و خوشبختی دست پیدا کنند. اگر چه شوخی های یوسف تیموری در ابتدای زندگی ان ها باعث شده بود که همسرش برخی صحبت های او را جدی نگیرد ولی الان زندگی آن ها در کنار هم بسیار عالی است.

عکس همسر یوسف تیموری- عکس عروسی یوسف تیموری

ویدئوهای مرتبط:

یوسف تيموري

یوسف تیموری و همسرش

عکس عروسی یوسف تیموری

همسر یوسف تیموری

بیوگرافی یوسف تیموری

عکس همسر یوسف تیموری

عکس یوسف تیموری

عکس یوسف تیموری وهمسرش

عکسهای یوسف تیموری و همسرش

عروسی یوسف تیموری