این روزهای یوسف تيموري بازیگر طنز سینما وتلوزیون - شبکه‌ما

یوسف تیموری یکی از بازیگران جوان تن ناز و پر انرژی کشور است.

این روزهای یوسف تيموري بازیگر طنز سینما وتلوزیون

دسته بندی ها:
توضیحات:

یوسف تیموری یکی از بازیگران جوان تن ناز و پر انرژی کشور است. او تحصیلات خود را در رشته هنر تا مقطع کاردانی ادامه می دهد و از آن پس برای یادگیری این رشته به کلاس های بازیگری می رود و در این مسیر از کلاس های مرحوم حمید سمندریان استفاده می کند تا بتواند یکی از افراد موفق در این رشته باشد.

یوسف تیموری

یوسف تیموری مانند خیلی از هم نسل های خود که با کلاس ها و آموزش های استاد حمید سمندریان وارد این رشته شده اند، با استفاده از این آموزش ها و تحصیلات آکادمیک یکی از افراد موفق می شود.

یوسف تیموری کار خود را از هنرستان صدا و سیما آغاز می کند و در آن جا نیز جز، دانش آموزان خوب بوده است. شروع فعالیت های او با تئاتر می باشد و در ادامه در سال های بعد می تواند وارد تلوزیون و سینما شود و از آن پس و در ادامه بیشتر در تلوزیون و سینما دیده می شود و حضورش در تئاتر به مرور کم رنگ تر می گردد.

یوسف تیموری بازی در سینما، تلوزیون و تئاتر را با یکدیگر متفاوت می داند و معتقد است که با توجه به تکنولوژی های جدیدی که در تلوزیون وجود دارد و دوربین های جدید دیجیتالی بازیگر این امکان را دارد که برگردد و بازی خود را ببیند و این تفاوتی است که بین تلوزیون، سینما و تئاتر وجود دارد.

این بازیگر جوان که چند سالی هم هست که متاهل شده دارای یک فرزند به نام آرمین است، که به او بسیار علاقه دارد. می توان فیلم های مربوط به خانواده او را در همین وب سایت در ادامه تماشا کنید.

ویدئوهای مرتبط:

یوسف تيموري

یوسف تیموری و همسرش

عکس عروسی یوسف تیموری

همسر یوسف تیموری

بیوگرافی یوسف تیموری

عکس همسر یوسف تیموری

عکس یوسف تیموری

عکس یوسف تیموری وهمسرش

عکسهای یوسف تیموری و همسرش

عروسی یوسف تیموری