عکسهای یوسف تیموری و همسرش در کنار هم - شبکه‌ما

عکسهای یوسف تیموری و همسرش را می توانید در ادامه ببینید.

عکسهای یوسف تیموری و همسرش در کنار هم

دسته بندی ها:
توضیحات:

عکسهای یوسف تیموری و همسرش را می توانید در ادامه ببینید. این زوج مهربان که مدت چند سال است با هم زندگی می کند در بانکوک باهم آشنا شده و ازدواج می کنند.

 عکسهای یوسف تیموری و همسرش به همراه فرزند آن ها آرمین نشان می دهد که آن ها در کنار هم شاد هستند و تفاوت فرهنگ لزوما مانع ازدواج بین دو نفر نیست. یوسف تیموری در مورد ازدواجش این طور می گوید که او در کارهایی که انجام داده است اکثرا کار طنز کرده و در بین همکاران هم بسیار شوخ طبع و مهربان بوده است و سعی می کند که در کنارش به دیگران خوش بگذرد حتی علی صادقی هم معتقد است که در کنار او و شوخی هایی که در کارها می کند بسیار خوش می گذرد و از کار خسته نمی شوند.

عکسهای یوسف تیموری و همسرش

این عامل باعث شد تا مردم و حتی همکارن او را در مورد خیلی از مسائل جدی نگیرند. حتی در مورد مقوله مهم ازدواج، او این مشکل را داشت و این یکی از عواملی است که باعث شد او از خارج از ایران همسر انتخاب کند.

عکسهای یوسف تیموری و همسرش

او همیشه در مصاحبه ها و صحبت هایش شاد و بعضی از اوقات غیر جدی است ولی از مردم و اطرافیان می خواهد این تصور را نکنند که در زندگی خصوصی نیز او چنین است. چون او در زندگی اش این گونه رفتار نیم کند و اگر شوخی و خنده ای هست فقط برای شاد کردن مردم است و زندگی خودش طور دیگری است.

یکی از علاقمندی های یوسف تیموری ورزش است. اما در مورد ورزش فوتبال طرفدار تیم باشگاهی خاصی نیست ولی یکی از افرادی که خیلی در ورزش برایش جالب بود احمدرضا عابد زاده دروازبان سابق تیم ملی است. یوسف تیموری در مورد سایر ورزش ها معتقد است که یک بازیگر سینما و تلوریون است که در کنار بزرگان بوکس هم کار کرده است و می گوید که در آن زمان از بوکس تصویر یا فیلمی از تلوزیون پخش نمی شد و ممنوع بود ولی الان این امکان برای علاقمندان فراهم است تا از این طریق این ورزش را دنبال کنند.

عکسهای یوسف تیموری و همسرش- عروسی یوسف تیموری

ویدئوهای مرتبط:

یوسف تيموري

یوسف تیموری و همسرش

عکس عروسی یوسف تیموری

همسر یوسف تیموری

بیوگرافی یوسف تیموری

عکس همسر یوسف تیموری

عکس یوسف تیموری

عکس یوسف تیموری وهمسرش

عکسهای یوسف تیموری و همسرش

عروسی یوسف تیموری