یوسف تیموری و همسرش - شبکه‌ما

یوسف تیموری و همسرش، در تایلند با یکدیگر آشنا می شوند.

یوسف تیموری و همسرش

دسته بندی ها:
توضیحات:

یوسف تیموری و همسرش، در تایلند با یکدیگر آشنا می شوند. این زوج خوشبخت چند سالی است که در ایران با یکدیگر زندگی می کنند و صاحب یک فرزند پسر به نام ارمین هستند که بعد از مدت کوتاهی که از زندگی این زوج گذشت به دینا آمد. از آن جایی که این کودک از 8 ماهگی در ایران زندگی کرده است، به زبان فارسی می تواند صحبت کند و چون مادرش نیز تایلندی است با او به زبان تایی که زبان مردم تایلند است صحبت می کند و از این طریق نیز این زبان را یاد گرفته است.

یوسف تیموری و همسرش

در این بین یوسف تیموری و همسرش با هم به زبان انگلیسی صحبت می کنند که همین مورد باعث شده که آرمین زبان انگلیسی را متوجه شود ولی خوب هنوز نمی تواند انگلیسی را صحبت کند و فقط چون پدر و مادر در خانه به این زبان صحبت می کنند او نیز می تواند این زبان را بفهمد.

دلیل ازدواج یوسف تیموری و همسرش، از دید خودش بیشتر این بوده است که ارتباط بین فرهنگ های مختلف برایش همیشه جالب بوده و این دوست داشته یک فرزند دورگه داشته باشد که حاصل ازدواج دو فرهنگ باشد و این یکی از دلایلی بوده است که او را به این ازدواج علاقمند کرده است.

یوسف تیموری از دید همکارن و دوستانش بسیار صمیمی و خونگرم و با نمک است و بسیار مردم دار می باشد و همیشه تلاش می کند تا این انرژی را به دیگران هم منتقل کند. حمید لولایی در مورد او می گوید: یوسف تیموری بسیار بازیگر پر انرزی است و در هر کاری که شرکت می کند خیلی عالی عمل می کند و در سریال زیر آسمان شهر، اصلا نوشته ای وجود نداشت که او باید به من به عنوان پدرش در سریال احترام بگذارد و ... تمام این ها در کار و توسط خود او پیش می آمد.

ویدئوهای مرتبط:

یوسف تيموري

یوسف تیموری و همسرش

عکس عروسی یوسف تیموری

همسر یوسف تیموری

بیوگرافی یوسف تیموری

عکس همسر یوسف تیموری

عکس یوسف تیموری

عکس یوسف تیموری وهمسرش

عکسهای یوسف تیموری و همسرش

عروسی یوسف تیموری