عکس یوسف تیموری وهمسرش در تایلند - شبکه‌ما

عکس یوسف تیموری وهمسرش، که یک بانوی تایلندی است را در ادامه قرار داده ایم.

عکس یوسف تیموری وهمسرش در تایلند

دسته بندی ها:
توضیحات:

عکس یوسف تیموری وهمسرش، که یک بانوی تایلندی است را در ادامه قرار داده ایم. ایشان در بانکوک متولد شده اند و به زبان تایی، انگلیسی و کمی هم فارسی صحبت می کنند. قبل از ازدواج با یوسف تیموری در مورد ایران و فرهنگ کشور اطلاعات درستی نداشته اند و بعد از این ازدواج و ورود به ایران متوجه شده اند که این کشور هم پیشرفت کرده است و برخی از چیزهایی که در مورد ایران شنیده است درست نیست.

عکس یوسف تیموری و همسرش

از آنجایی که بیشتر مردم تایلند شبیه به هم هستند و ممکن است توسط سایرین با یکدیگر اشتباه گرفته شوند یوسف تیموری خاطره ی جالبی در مورد این درباره ارتباط خود و همسرش تعریف می کند، البته می توان این را به حساب طبع شیرین این هنرمند گذاشت. او به شوخی می گوید اوایل آشنایی با همسرم یک روز می خواستم همسرم را به پارک ببرم و چون همسرم به خانه ی خاله اش رفته بود من نیز به آن جا رفتم. اما اشتباهی دختر خاله اش را با خودم بردم و همسرم با من قهر کرد.

عکس یوسف تیموری و همسرش

البته از این شوخی جالب که بگذریم عکس یوسف تیموری وهمسرش، و فیلم هایی که از این دو می بینیم نشان می دهد که این دو نفر کاملا باهم تفاهم دارند و تفاوت در ظاهر و فرهنگ باعث نشده که این دو تصور کنند نمی توانند باهم زندگی کنند و شاید برخی از این تفاوت ها جذابیت این زندگی را هم بیشتر کرده باشد.

یوسف تیموری علاوه بر بازیگری نوازندگی گیتار هم می کند. او می گوید که اگر این جمله من توهین به خواننده های خوب کشور نباشد باید بگویم که من موسیقی های جدید را گوش نمی دهدم و بیشتر شعرهای ان ها را دوست دارم. از کارهای قدیمی خواننده ها را بیشتر دوست دارم و از کارهای جدید شعرهای آن ها را می پسندم.

عکس یوسف تیموری وهمسرش – عکس عروسی یوسف تیموری

ویدئوهای مرتبط:

یوسف تيموري

یوسف تیموری و همسرش

عکس عروسی یوسف تیموری

همسر یوسف تیموری

بیوگرافی یوسف تیموری

عکس همسر یوسف تیموری

عکس یوسف تیموری

عکس یوسف تیموری وهمسرش

عکسهای یوسف تیموری و همسرش

عروسی یوسف تیموری