عکس عروسی یوسف تیموری - شبکه‌ما

عکس عروسی یوسف تیموری با یک دختر خانم تایلندی باعث شد خیلی ها موافق یا مخالف این نوع ازدواج باشند که البته این نوع اظهار...

عکس عروسی یوسف تیموری

دسته بندی ها:
توضیحات:

عکس عروسی یوسف تیموری با یک دختر خانم تایلندی باعث شد خیلی ها موافق یا مخالف این نوع ازدواج باشند که البته این نوع اظهار نظرها به دلیل شهرت و محبوبیت یوسف تیموری است وگرنه قبل و بعد از ایشان ازدواج های بین دو کشور و فرهنگ متفاوت بارها اتفاق افتاده و خواهد افتاد ولی از ان جایی که یوسف تیموری شهرت خاصی دارد و مردم کمتر در بین افراد مشهور دیده بودند که آن ها با یک فرد خارجی ازدواج کنند همه نا خودآگاه نسبت به عکس عروسی یوسف تیموری واکنش نشان دادند.

عکس عروسی یوسف تیموری

البته یوسف تیموری در پاسخ به این صحبت ها می گوید که برای افرادی که مانند او کار طنز را به طور تخصصی انجام می دهند خیلی بین حرف های شوخی و جدی او تمایزی قائل نیم شدند و چون ازدواج یک مقوله ی کاملا جدی است و باید از کار و طنز جدا باشد این تصمیم را گرفتم. البته همیشه این نوع ازدواج را هم دوست داشتم و این که یک فرزند دورگه داشته باشم. البته این را هم بگویم که زمانی که پسرم به دنیا آمد و برای بار اول آرمین را دیدم حس خوبی به من دست نداد چون کاملا شبیه به مادرش بود ولی به مرور زمان شباهت های او به من هم بیشتر شد.

عکس عروسی یوسف تیموری

او همسر و فرزندش را از 8 ماهگی فرزندش به ایران آورده است که این کار باعث شد تا آرمین به مرور بتواند سه زبان را فرا بگیرد. فارسی را که به وسیله محیطی که در آن بزرگ می شود می آموزد. انگلیسی را هم چون پدر و مادرش به این زبان با هم سخن می گویند، یاد می گیرد و زبان تایی (زبان تایلند) را هم که با مادرش صحبت می کند و یاد می گیرد. او با وجود این که کودک است، چند پیشنهاد بازیگری داشته است اما با مخالفت یوسف تیموری او هنوز وارد این حرفه نشده است.

عکس عروسی یوسف تیموری یوسف تیموری و همسرش

ویدئوهای مرتبط:

یوسف تيموري

یوسف تیموری و همسرش

عکس عروسی یوسف تیموری

همسر یوسف تیموری

بیوگرافی یوسف تیموری

عکس همسر یوسف تیموری

عکس یوسف تیموری

عکس یوسف تیموری وهمسرش

عکسهای یوسف تیموری و همسرش

عروسی یوسف تیموری