عروسی یوسف تیموری در تایلند - شبکه‌ما

عروسی یوسف تیموری با یک خانم از فرهنگ دیگر تعجب همگان را بر انگیخت.

عروسی یوسف تیموری در تایلند

دسته بندی ها:
توضیحات:

عروسی یوسف تیموری با یک خانم از فرهنگ دیگر تعجب همگان را بر انگیخت. در بین افراد مشهور کمتر این مورد را دیده ایم که آن ها با افرادی از فرهنگ ها یا کشورهای دیگر ازدواج کنند. ولی خوب به هر حال هر فردی این اختیار را دارد که با هر شخصی که فکر می کند با عواطف و احساسات او آشناست و با او تفاهم دارد ازدواج کند حتی اگر کیلومترها آن طرف تر به دنیا آمده و بزرگ شده باشد. عکس عروسی یوسف تیموری را هم می توانید در این جا ببینید.

عروسی یوسف تیموری

یوسف تیموری در تهران متولد شده و همسرش متولد شهر بانکوک پایتخت تایلند است. او همزمان با رفتن به هنرستان صدا و سیما، کلاس های بازیگری استاد سمندریان را شروع می کند و از شاگردان خیلی خوب در دروه خود می باشد. هر کسی که الان در حال کار است و خوب کار می کند و همین طور هم دوره ای های او مانند مجید صالحی و شهاب حسینی یا یک دوره قبل از آن ها شهرام حقیقت دوست، حامد بهداد، مهشاد مخبری و همگی از شاگردان استاد سمندریان هستند. همه در مورد او معتقد اند که او به اصطلاح بازیگری (آن) دارد. به گفته ی مرحوم حمید سمندریان اگر بازیگری آن داشته باشد حتی اگر نقش منفی هم بازی کند در آن نقش خاص است. برخی از افراد تکنیک بازیگری را دارند و یکی از این افراد یوسف تیموری است.

او کارش را با تئاتر و کار آقای شهرام گیل آبادی (دانشکده سینما وتئاتر) آغاز می کند. او یک بازیگر طنز است اما اخیرا در چند کار جدی هم فعالیت داشته ولی از مردم می خواهد که شوخی هایی که بازیگران با هم می کنند را جدی نگیرند. چون این شوخی ها واقعی نیست و شخصیت او کاملا متفاوت است و با آنچه که واقعیت شخصیت اوست فاصله وجود دارد.

یوسف تیموری در مورد بازیگر مورد علاقه اش می گوید که بازیگری مانند یک بوم نقاشی است و هر کس به سلیقه ی خودش می تواند انتخاب کند و انتخاب یک بازیگری خوب مانند انتخاب یک ورزشکار خوب در ورزش نیست.

عروسی یوسف تیموری- یوسف تیموری و همسرش

 

ویدئوهای مرتبط:

یوسف تيموري

یوسف تیموری و همسرش

عکس عروسی یوسف تیموری

همسر یوسف تیموری

بیوگرافی یوسف تیموری

عکس همسر یوسف تیموری

عکس یوسف تیموری

عکس یوسف تیموری وهمسرش

عکسهای یوسف تیموری و همسرش

عروسی یوسف تیموری