بیوگرافی یوسف تیموری - شبکه‌ما

بیوگرافی یوسف تیموری واقف بازیگر جوان و طنز کشور را در ادامه می توانید مطالعه کنید.

بیوگرافی یوسف تیموری

دسته بندی ها:
توضیحات:

بیوگرافی یوسف تیموری واقف بازیگر جوان و طنز کشور را در ادامه می توانید مطالعه کنید. او به عنوان فرزند دوم در ششم دی ماه سال 1358 به دنیا آمده است و از طریق تحصیل در رشته هنر در هنرستان صدا و سیما و سپس اخذ مدرک کاردانی در همین رشته به حرفه بازیگری روی آورد. بیشتر فعالیت های این هنرمند در حوزه کارهای طنز بوده است ولی در کارنامه حرفه ای او تجربه کارهای جدی نیز دیده می شود.

بیوگرافی یوسف تیموری

در نگاه یوسف تیموری مردم جایگاه خاصی دارد و از نظر او چیزی که مردم می بینند باید ارزش دیدن را داشته باشد. او کارش را با تئاتر آغاز می کند و با مجموعه ی سیب خنده در سال 1376 به کارگردانی رضا عطاران وارد تلوزیون می شود. کارهای او در حوزه برنامه های کودک و نوجوان با مجموعه ی مجید دلبندم ادامه می یابد تا این که با سریال زیر آسمان شهر بیشتر دیده شده و وارد عرصه ی سریال های خانوادگی می شود که البته مخاطب عام دارد.

بیوگرافی یوسف تیموری

اولین کار او در سینما با بازی در فیلم دختر شیرینی فروش، ایرج طهماسب در سال 1380 رقم می خورد. او از آن پس بیشتر در کارهایی سینمایی و تا حدودی تلوزیونی دیده می شود و حضورش در تئاتر بسیار به ندرت اتفاق می افتد.

یوسف تیموری چند سال پیش با یک خانم از کشور تایلند ازدواج می کند و در حال حاضر یک فرزند پسر به نام آرمین دارد. جالب است بدانید که همسر او در ابتدای آشنایی که در مورد بیوگرافی یوسف تیموری چیزی نمی دانست، تصور می کرد که او باید اهل کشور ترکیه یا یکی از کشورهای عربی باشد.

بیوگرافی یوسف تیموری – عکس عروسی یوسف تیموری

ویدئوهای مرتبط:

یوسف تيموري

یوسف تیموری و همسرش

عکس عروسی یوسف تیموری

همسر یوسف تیموری

بیوگرافی یوسف تیموری

عکس همسر یوسف تیموری

عکس یوسف تیموری

عکس یوسف تیموری وهمسرش

عکسهای یوسف تیموری و همسرش

عروسی یوسف تیموری