زن رضا رویگری از صدای خاص او لذت می برد - شبکه‌ما

زن رضا رویگری در ابتدا خانم فرشته میر هاشمی بود که بعد از سال ها زندگی از هم جدا ی شوند رضا رویگری در این...

زن رضا رویگری از صدای خاص او لذت می برد

دسته بندی ها:
توضیحات:

زن رضا رویگری در ابتدا خانم فرشته میر هاشمی بود که بعد از سال ها زندگی از هم جدا ی شوند رضا رویگری در این مورد معتقد است که مردم بیخود دنبال حواسی زندگی او هستند و هر فردی چه هنرمند باد و یا کار دییگری انجام بدهد برای خودش یک زندگی خصوصی دارد. او معتقد است که همسر قبلی اش عاشق کارش بوده و تمام وقت خود را در محیط کار (دفتر روانشناسی اش) می گذرانده و به زندگی شخصی و رضا رویگری به عنوان همسر اهمیت خیلی کمی می داده است.

زن رضا رویگری

از نظر رضا رویگری خانواده یعنی (سرپناه) و به خاطر این که کانون خانواده و در جمع بودن را دوست داشت هميشه به خانه همسايه کناری كه یک خانواده پرجمعيت بود، مي‌رفت.

 گاهی اوقات حتی پیش می آمد که آن ها او را كنار مي‌گذاشتند ولی باز هم تنهایی را دوست نداشت و دوست داشت که در جمع آن ها باشد و سراغشان مي‌رفت! او خود نیز هميشه مي‌خواست که زمانی که تشکیل خانواده می دهد و اززدواج می کند خانواده پر جمعیتی داشته باشد وچون خودش خواهر و برادر نداشته حداقل و بچه‌هاي زيادی داشته باشد، كه متاسفانه نشد!

او در سن پایین ازدواج می کند و زن رضا رویگری به خاطر علاقه او در همان سال اول صاحب فرزند می شود و البته پسر رضا رویگری هم با وجود این که پدر تصمیم داشت تعداد فرزندان بیشتری داشته باشد، مانند پدرش، متاسفانه تک فرزند می ماند و باز همان اتفاق خودش براي بچه‌اش هم روی می دهد.

پسر او در سن كم ازدواج می کند و به خارج می رود و در آن جا صاحب يك فرزند دختر می شود که نام او (آوا) است.

زن رضا رویگری (همسر دوم) تارا کریمی است، که اهل شیراز است و در سفری که رضا رویگری به این شهر دارد با او اشنا می شود. برخی معتقد بودند که رضا رویگری بلافاصله بعد از جدایی از همسر اول با خانم کریمی ازدواج کرده که این موضوع از طرف او رد می شد او می گوید که دو سال قبل از جدایی رسمی، می توان گفت تنها زندگی می کردم و قصد داشتیم که جدا شویم. و بعد از یک سال و هشت ماه جدایی از همسر اولم با تارا ازدواج کردم.

ویدئوهای مرتبط:

ازدواج رضا رویگری

بیماری رضا رویگری

بیوگرافی رضا رویگری

رضا رویگری

رضا رویگری و همسرش

زن رضا رویگری

عکس رضا رویگری و همسرش

عکس همسر رضا رویگری

همسر رضا رویگری

همسر سابق رضا رویگری

رضا رویگری  در جشنواره فیلم فجر