بیماری رضا رویگری در چه مرحله ای است؟ - شبکه‌ما

بیماری رضا رویگری هنرمند خوب کشورمان باعث شد تا او مدتی از صحنه دور باشد.

بیماری رضا رویگری در چه مرحله ای است؟

دسته بندی ها:
توضیحات:

بیماری رضا رویگری هنرمند خوب کشورمان باعث شد تا او مدتی از صحنه دور باشد. اما دلیل این همه بیماری و فشاری که به او آمد به این دلیل نبود که سن و سال ایشان بالاست بلکه خود او علت این امر را شایعه های فراوانی می داند که پشت سر هنرمندانی مانند او زده می شود و همین این فشارهای ناشی از آن ها باعث بیماری او شده است.

بیماری رضا رویگری

همسر دوم رضا رویگری چون خیلی جوان بود نیز با این شایعات در زمان خاستگاری و اشنایی با او به مشکل برمی خورد. او می گوید که پدرش چون با او خیلی صمیمی است بعد از آشنایی با آقای رویگری، در مورد ارتباطم با او سوال می کند. از آن جایی که افرادی پشت سر او شایعه پراکنی می کنند و این حرف ها باعث می شود که سوء تفاهم هایی به وجود بیاید، خانواده من هم نگران شدند ولی من به پدرم توضیح دادم که او در مورد ازدواج با من صحبت کرده و اصلا پیشنهاد بازیگری در بین نبوده است. و بعد هم که او به خانه ما آمد تمام حساسیت ها بر طرف می شود. از آن جایی که ما دو نفر اختلاف سنی زیادی داریم این شایعات به هر حال حساسیت زا بودند.

خانواده من می خواستند که رضا به من اجازه بدهد که بتوانم درسم را تمام کنم. اما متاسفانه من در حال ادامه تحصیل بودم که سکته رضا باعث شد که من به دلیل نیاز به مراقبت تمام وقتی که او داشت درسم را رها کنم.

خود رضا رویگری در مورد سکته اش می گوید که یک زمان به دلیل شایعات زیادی که فشارهای روحی ناشی از آن ها باعث شد تا سکته کنم.

بیماری من از قبل وجود داشته و کهنه بوده است و چون ورزش مداوم انجام می دادم گمانم این بود که دیگر نیاز به مصرف قصر نباشد و در زمان سکته فشارم روی 24 رفته بود.

برخی ها شایعه کرده بودند که بیماری رضا رویگری به دلیل این که مشرب خورده بوده و به این دلیل سکته کرده است و خیلی ها هم می گویند که من معتاد هستم. اما من اصلا لب به سیگار هم نمی زنم و خیلی از این حرف ها به گوشم می رسد. در ابتدای آشنایی با همسرم دوستان او خیلی پشت من حرف می زند و می گفتند که من اعتیاد دارم و مشروب می خورم و.. یک روز که او به من این حرف ها را انتقال داد و از من پرسید که معتاد هستم یا نه؟ به او گفتم این همه مدت است که من را می شناسی و در این چند ماه اگر معتاد بودم باید فهمیده بودی.

بیماری رضا رویگری بیوگرافی رضا رویگری

ویدئوهای مرتبط:

ازدواج رضا رویگری

بیماری رضا رویگری

بیوگرافی رضا رویگری

رضا رویگری

رضا رویگری و همسرش

زن رضا رویگری

عکس رضا رویگری و همسرش

عکس همسر رضا رویگری

همسر رضا رویگری

همسر سابق رضا رویگری

رضا رویگری  در جشنواره فیلم فجر