از عشق خواندن رضا رویگری - شبکه‌ما

  رضا رویگری بی اغراق يكي از محبوب ترین هنرمندان میانسال کشورمان است. او از بازيگران بسیار پرانرژی سينما و تلويزيون ايران است.

از عشق خواندن رضا رویگری

دسته بندی ها:
توضیحات:

 

رضا رویگری بی اغراق يكي از محبوب ترین هنرمندان میانسال کشورمان است. او از بازيگران بسیار پرانرژی سينما و تلويزيون ايران است. او زیاد پرکار نبوده است ولی در تمامي نقش‌هایی كه به او بازی کرده است، درایت خاص خود را به خرج می دهد و نقش‌هايش بسيار به یاد ماندنی، گیرا و پررنگ است. آنقدر در نقش فرو می رود که به آن کارکتر جان می دهد و آن را جذاب و باور پذیر می کند و ببینده این تصور را ندارد که او در حال بازی است. رضا رویگری نقشی که به او محول می شود را با تمام وجود بازی می کند و همین امر جذابیت کاراکتر را در نگاه بیننده صد چندان می کند.

رضا رویگری

از جمله کارهایی که این هنرمند محبوب انجام داده است می توان به سریال های ملكوت،  به كجا چنين شتابان، دارا و ندارا، اخراجي‌هاي 3 و مختارنامه (نقش كيان ايراني) اشره کرد. رضا رويگري بسیار خانواده دوست است و در ادامه می توانید عکس هایی از او و به همراه همسر، عروس، نوه‌اش «آوا» را مشاهده کنید.

او از دور هم بودن بسیار لذت می برد و لحظات شيرين با نوه بودن را با هیچ چیز عوض نمی کند. پدر و مادر رضا رویگری بعد از 14 سال و با نذر امام رضا (ع) صاحب فرزند می شوند. با وجود این که تک فرزند بود و با پدر و مادرش اختلاف سنی زیادی داشت، این که اطرافش شلوغ باشد را بیار دوست داشت و این که خانواده‌اش بسیار مذهبي بودند و نیز تفاوت سني که با پدر و مادر داشت باعث می شد تا از ان ها دور شود چون روحیه لطیف و هنرمندانه او که با عقايد آنها در تضاد بود دیده نمی شد و به نحوه ی با او مخالفت می شد.

رضا رویگری

از آن جایی که جمع های شلوغ را دوست می داشت بیشتر به خانه ی همسایه می رفت که تعداد فرزندان ان ها زیاد بود و اگر با او خوب هم برخورد نمی کردند باز به آن جا می رفت!

ویدئوهای مرتبط:

ازدواج رضا رویگری

بیماری رضا رویگری

بیوگرافی رضا رویگری

رضا رویگری

رضا رویگری و همسرش

زن رضا رویگری

عکس رضا رویگری و همسرش

عکس همسر رضا رویگری

همسر رضا رویگری

همسر سابق رضا رویگری

رضا رویگری  در جشنواره فیلم فجر