عکس رضا رویگری و همسرش در کنار هم - شبکه‌ما

عکس رضا رویگری و همسرش، در سایت های مختلف دیده می شود و در این جا نیز می توانید این عکس ها را ببینید.

عکس رضا رویگری و همسرش در کنار هم

دسته بندی ها:
توضیحات:

عکس رضا رویگری و همسرش، در سایت های مختلف دیده می شود و در این جا نیز می توانید این عکس ها را ببینید. همسر اول آقای رضا رویگری خانم فرشه هاشمی است که در رشته شهرسازی و معماری از دانشگاه تهران در مقطع فوق لیسانس فارق التحصیل می شود و سپی در ادامه تحصیلات خود دکترای روانشناسی را در کالیفرنیا به پایان می رساند.

آن ها که خیلی زود و در اوج جوانی باهم ازدواج می کنند، خیلی زود هم صاحب یک فرزند پسر می شود (حدود ی سال بعد) و با وجود علاقه بسیار زیاد رویگری به داشتن خانواده شلوغ آن ها دیگر صاحب فرزندی نمی شود. رویگری بعد از سال ها زندگی در کنار همسر اول احساس می کند که با او تفهم ندارد و تمام زندگی همسرش موسسه روانشناسی است که او تاسیس کرده و نسبت به او و زندگی مشترک شان بی تفاوت شده است. بنابراین تصمیم به جدایی می گیرد. 

عکس رضا رویگری و همسرش

بعد از حدود دو سال از بعد از این اتفاق زمانی که به شیراز مسافرت می کند با همسر دوم خود خانم تارا کریمی آشنا شده و با او ازدواج می کند البته این ازدواج و اختلاف سنی آن ها برای هر دوی ان ها دردسر ساز شده و شایعات فراوانی را به خصوص برای آقای رضا رویگری به همراه می آورد و یک عده ای که فقط عادت دارند تا با شایعه سازی برای مردم زندگی کنند و روزگار بگذرانند ساکت ننشسته و کار را به جایی می رسانند که به خاطر فشارهای ناشی از همین حرف ها رویگری سکته می کند و خانه نشین می شود.

عکس رضا رویگری و همسرش

عکس رضا رویگری و همسرش و همچنین فیلم های آن دو، نشان از این دارد که آن ها از این اتفاق راضی هستند.

عکس رضا رویگری و همسرش – بیوگرافی رضا رویگری

ویدئوهای مرتبط:

ازدواج رضا رویگری

بیماری رضا رویگری

بیوگرافی رضا رویگری

رضا رویگری

رضا رویگری و همسرش

زن رضا رویگری

عکس رضا رویگری و همسرش

عکس همسر رضا رویگری

همسر رضا رویگری

همسر سابق رضا رویگری

رضا رویگری  در جشنواره فیلم فجر