در مورد بیوگرافی رضا رویگری بیشتر بدانیم - شبکه‌ما

بیوگرافی رضا رویگری، بازیگر میانسال و البته خوش مشرب سینما و تلوزیون در ادامه بیان شده است.

در مورد بیوگرافی رضا رویگری بیشتر بدانیم

دسته بندی ها:
توضیحات:

بیوگرافی رضا رویگری، بازیگر میانسال و البته خوش مشرب سینما و تلوزیون در ادامه بیان شده است. ایشان در محله شمیران تهران به دنیا آمده اند و در تجریش بزرگ شده اند. از آن جایی که پدر ایشان یک باغبان بوده و در باغ های آن ناحیه کار می کرده اند او در آن جا زندگی کرده و بزرگ می شوند.

بیوگرافی رضا رویگری

سال ها خانواده صاحب فرزند نمی شوند، تا این که خاطر اعتقادات مذهبی خیلی زیاد پدر و مادر، ان ها برای نذر امام رضا (ع) نذر می کند و در تاریخ ششم دی ماه سال 1325 و بعد از مدت جهارده سال که از ازدواج پدر و مادر می گذرد، رضا رویگری به دنیا می اید.

او علاوه بر کار بازیگری به خوانندگی و نقاشی هم می پردازد و تا به حال از او چندین آلبوم منتشر شده است. از ان جایی که او مدتی را در امریکا زندگی کرده است در آن جا چند کنسرت هم داشته است و از طرف نمایشگاه هایی برگذار کرده و نقاشی های خود را در آن جا به فروش رسانده است. اما به دلیل این که زندگی کردن و به خصوص پول درآوردن در آن جا از دید او بسیار سخت بود، به ایران باز می گردد.

آلبوم هایی که تا به حال از او به بازار ارائه شده است سه مورد به نام های کازابلانکا، غوغا و از عشق گفتن است در ضمن او در زمان انقلاب اسلامی سرود ایران ایران را به دلیل این که خیلی از خواننده های تراز اول آن زمان حاضر به خواندن نبودن را می خواند و همین موضوع باعث می شود که پدر که تا آن زمان با این کارها زیاد موافق نبوده است به او افتخار کند.

بیوگرافی رضا رویگری

او تا به حال دوبار ازدواج کرده است که همسر اول او خانم فرشته میرهاشمی است و آن ها صاحب یک فرزند پسر به نام کیارش می شوند. چند سالی است که رضا رویگری از همسر اول خود جدا شده و با خانم تارا کریمی ازدواج کرده که البته ایشان بسیار جوان هستند. رضا رویگری یک نوه دختر به نام آوا هم دارد.

بیوگرافی رضا رویگری – همسر رضا رویگری

بیوگرافی رضا رویگری – عکس رضا رویگری و همسرش

ویدئوهای مرتبط:

ازدواج رضا رویگری

بیماری رضا رویگری

بیوگرافی رضا رویگری

رضا رویگری

رضا رویگری و همسرش

زن رضا رویگری

عکس رضا رویگری و همسرش

عکس همسر رضا رویگری

همسر رضا رویگری

همسر سابق رضا رویگری

رضا رویگری  در جشنواره فیلم فجر