همسر رضا رویگری با یک هنرمند همه فن حریف ازدواج کرده! - شبکه‌ما

همسر رضا رویگری در حال حاضر خانم تارا کریمی است.

همسر رضا رویگری با یک هنرمند همه فن حریف ازدواج کرده!

دسته بندی ها:
توضیحات:

همسر رضا رویگری در حال حاضر خانم تارا کریمی است. رضا رویگری مدتی به علت بیماری از دنیای هنر دور بود و در تمام این مدت همسر رضا رویگری در کنار او بوده و تمام مدت به پرستاری از او مشغول بوده است. خانم کریمی در حال حاضر 26 سال سن دارد و با همسر خود  43 سال اختلاف سنی دارد.

تارا کریمی به همراه دوستش برای حضور آقای رضا رویگری در یک مراسم در شیراز مسئول میزبانی از یشان بوده اند و به این طریق با او آشنا می شوند. بعد از اشنایی با ایشان فیلم بوتیک را از آقای رویگری به توصیه خود او می بینند که همین موضوع خانم کریمی را از شخصیت رضا رویگری می ترساند که بعدا با دیدن بقیه فیلم هایی که او بازی کرده است این ترس و ناراحتی از بین می رود.

همسر رضا رویگری، خانم کریمی معتقد است که برای خیلی ها ممکن است پسیش بیاید که بازیگری را فقط به چهره بشاسند و هر چقدر هم که فر کنند نام او را بیاد نیاورند. از طرفی من برای این که تحصیلم را ادامه بدهم به مالزی سفر کردم و حدود 16 سال ذاشتم که رفتم و به همبن دلیل از ایران و فیلم و تلوزیون آن دور بودم و به همین دلیل از بازیگران فقط امین حیایی و خانم هدیه تهرانی و محمد رضا گلزار را می شناختم.

در مورد این ازدواج که کمی نامتعارف است همه خانواده خانم کریمی مخالف بودند البته این مخالف بیشتر به خاطر شایعه هایی که در مورد رضا رویگری بر سر زبان ها بود شکل گرفته بود. ولی ایشان با وجود این مخالفت ها با خانواده صحبت می کند و به تصمیم خود عمل می کند و از آن راضی است. وضعیت اقتصادی خیلی از بازیگرها خوب است که این مورد درباره آقای رویگری صادق نبود و همسر رضا رویگری فقط به خاطر خودش، او را انتخاب می کند.

ویدئوهای مرتبط:

ازدواج رضا رویگری

بیماری رضا رویگری

بیوگرافی رضا رویگری

رضا رویگری

رضا رویگری و همسرش

زن رضا رویگری

عکس رضا رویگری و همسرش

عکس همسر رضا رویگری

همسر رضا رویگری

همسر سابق رضا رویگری

رضا رویگری  در جشنواره فیلم فجر