افسانه بایگان دختر شایسته ایران - شبکه‌ما

افسانه بایگان دختر شایسته ایران بوده است.

افسانه بایگان دختر شایسته ایران

دسته بندی ها:
توضیحات:

افسانه بایگان دختر شایسته ایران بوده است. در سال 40 در کلاردشت به دنیا آمد او در شانزده سالگی در مسابقه دختر شایسته ایران نفر دوم شد و  افسانه بایگان دختر شایسته ایران است.جلوه پالیزبان بعنوان دختر شایسته ایران انتخاب شد .افسانه بایگان  در یازده سالگی فعالیتش را شروع کرد با فیلم بوق ساخته علی علیزاده .

یک روزی آقایی بنام علی نژاد به انجا آمده و میخواسته فیلم کوتاه بسازه و 4 سال بعدش افسانه بایگان دختر شایسته ایران میشود .جریان اینکه افسانه بایگان دختر شایسته ایران شد این بود که مرحوم مادرش خیلی به دخترش علاقه داشته و مجله آورده که عکس دخترش در فینالیست هاست و از بین 360 نفر او انتخاب شده و مرحله به مرحله طی کرده تا 20 نفر که اردو داشتند  و در نهایت نفر دوم شده است.

افسانه بایگان دختر شایسته ایران

افسانه بایگان که مهمان برنامه دورهمی مهران مدیری بود .مهران مدیری  گفت خیلی معتقدم که کار شما خیلی ارزشمند است و بدلیل اینکه در سال هایی شروع کردید که شرایط دیگری بوده و خیلی سخت بوده تا به این نقطه رسیدن و یک مسیری را ایجاد کردید تا خانم های دیگر بتوانند کار کنند و این خیلی خوب است.اخرین سوالی که مهران مدیری از افسانه بایگان کرد این بود که احساس خوشبختی میکنید و او گفت کاملا و عمیقا و به این باور رسیده ام که موجود جاودانه ام و هرگز نمرده ام و هرگز نخواهم مرد و یک مسیری را دارم طی میکنم.

 

و اینکه زندگی با همه چالش ها و سختی هایش یک فرصت است که روح من تجربه کند و کمال یابد و هر دردی یک پله است و هرکدامش را که بشه بپذیری با او کنار بیای و ازش رد بشی یک پله بالا رفتی .او گفت من یک مجسمه دارم که خیلی دوستش دارم و برای هند است .آن را به موزه دورهمی تقدیم میکنم.

ویدئوهای مرتبط:

afsaneh bayegan

افسانه بایگان

افسانه بایگان قبل از انقلاب

افسانه بایگان دختر شایسته ایران

افسانه بایگان دختر شایسته

افسانه بایگان فیلمها

افسانه بایگان سربداران

عکس افسانه بایگان

افسانه بایگان و همسرش

فرزند افسانه بایگان

بیوگرافی افسانه بایگان