افسانه بایگان و همسرش - شبکه‌ما

افسانه بایگان و همسرش  مصطفی شایسته فرزند پسری دارند بنام امیرعلی که او گاهی ایران است و گاهی نیست و شغل و حرفه اش همانند...

افسانه بایگان و همسرش

دسته بندی ها:
توضیحات:

افسانه بایگان و همسرش  مصطفی شایسته فرزند پسری دارند بنام امیرعلی که او گاهی ایران است و گاهی نیست و شغل و حرفه اش همانند مادرش نیست.افسانه بایگان در پاسخ مهران مدیری در برنامه دورهمی که از او پرسید عاشق نشدید گفت بدون عشق در کل نمیشه زندگی کرد و تمام ذرات عالم عاشقند وگرنه همه چی میپاشید از هم اگر عشق نبود او یک پسر دارد که 36 سال سن دارد و در حرفه خودش نیست.گفت پسرم گاهی ایران است و گاهی نیست و مهندسی ساختمان خوانده (طراحی داخلی ساختمان).

مهران مدیری از افسانه بایگان پرسید با فضای مجازی مشکل دارید؟گفت نه مشکل ندارم ولی یکبار به دنیا آمدم و یک عمر دارم و خیلی محدود است و فرصتم کم است و نمیتوانم خیلی با این موضوع سر و کله بزنم و به اندازه احتیاجم ایمیلی دارم یا تلگرام مهمی یا سایت های شعری هست در اون حد بله ولی بیشتر نه.

افسانه بایگان گفت من در حقیقت با سربداران با سینما آشنا شده ام و همام موقع علاقه من به کار پشت صحنه شدم و بعد  پروداکشن خوب که به من جهان بینی یاد دادند و یک دانشکده بود بعد از اون کار دوره بدی را گذراندم البته نمیشه گفت بد یک تجربه ای  را گذراندم که خیلی بد بود با یک فیلم نامه هایی آشنا میشدم که هیچ چالشی درش وجود نداشت و نمتوانستم کار کنم مریض میشدم که دکترم میگفت عصبیه.بعد رادیو رفتم که رادیو در آن موقع کنکوری بود برای خودش.

افسانه بایگان و همسرش

در رادیو با آقای سمندریان دوره ای را گذراندم و با کار گمشده با حضور استاد جمشید مشایخی  ،استاد فرامرز قریبیان آمدم و از استاد سمندریان اجازه گرفتم و گفتم بنظر شما برم که گفت آره تو برای اینجا نیستی پشت این بلندگو ها و این فضای بسته تو تلف میشوی.وقتت رو تلف نکن و برو سر کار بازیگری.

گفت روزگاری که من کار میکردم جدی و زیاد ، فقط من بودم  در بین خانم ها بخصوص.و جایگاه زن بعد از انقلاب مشخص نشده بود و یک دختر جوان تنهایی دچار مشکل میشد و اگر و اماها زیاد بود.اما برای من خوب بود و بشدت مرا ساخت.

افسانه بایگان و همسرش-فرزند افسانه بایگان

افسانه بایگان و همسرش-افسانه بایگان قبل از انقلاب

ویدئوهای مرتبط:

afsaneh bayegan

افسانه بایگان

افسانه بایگان قبل از انقلاب

افسانه بایگان دختر شایسته ایران

افسانه بایگان دختر شایسته

افسانه بایگان فیلمها

افسانه بایگان سربداران

عکس افسانه بایگان

افسانه بایگان و همسرش

فرزند افسانه بایگان

بیوگرافی افسانه بایگان