چند جمله زیبا از افسانه بایگان(afsaneh bayegan) که کمتر شنیده اید - شبکه‌ما

afsaneh bayegan :افسانه بایگان متولد سال 40 است در دی ماه و در کلاردشت.

چند جمله زیبا از افسانه بایگان(afsaneh bayegan) که کمتر شنیده اید

دسته بندی ها:
توضیحات:

afsaneh bayegan :افسانه بایگان متولد سال 40 است در دی ماه و در کلاردشت. او از کودکی 11 سالگی فعالیت های خود را آغاز کرد . او یک پسر دارد و عاشق کارش است و میگوید بازیگری و این هنر برایم مقدس است .او اوقات تنهایی خود را با خواندن کتاب و نوشتن فیلم امه و شعر پر میکند و تلخ ترین اتفاق در زندگیش مرگ مادرش بوده. او فردی معتقد است و معنویات برای او مهم است  و میگوید هرچه میگذرد از زندگیم بیشتر لذت میبرم.

افسانه بایگان فعالیت هنری اصلیش را در سن 19 سالگی با بازی در سریال سربداران آغاز کرد.مهران مدیری در برنامه دورهمی از افسانه بایگان(afsaneh bayegan) پرسید که روی موضوع مرگ کار میکنید و معتقدید که یک علم است افسانه بایگان (afsaneh bayegan)مرگ آگاهی خیلی موضوع مهمی است و اگر ما در هر لحظه ای هر چقدر که میتوانیم نسبت به مرگمتن آگاه باشیم و بهش فکر کنیم و اینکه فکر کنیم ما کجا داریم میریم.

afsaneh bayegan

مثلا میخواهیم به سفری برویم کلی تحقیق میکنیم که هوایش چطور است و چه لباسی ببریم و ارزش چیست و غیره اما برای جایی که برای عبد میخواهیم برویم که سفر بی بازگشت است معمولا سعی میکنیم که بگیم حرفشو نزن و فکرش رو نکن اما مقوله ای است که هرچه به آن آگاه تر باشیم و درصد آگاهیمان بالاتر باشد آنجا برایمان روشن تر است و بهتر میبینیم.

مهران مدیری از افسانه بایگان(afsaneh bayegan)پرسید بزرگترین رویای شما چیست؟او گفت انسان کامل.که به گفته بزرگانمان ما انسان های ناقصی هستیم مگر اینکه موهبتی شامل حالمان شود و روی آن کار کیم و آرام آرام متوجه شویم که چه کسی هستیم.افسانه بایگان(afsaneh bayegan) گفت من کم کارتر نشدم بستگی دارد اگر کار خوبی به من پیشنهاد شود و ببینم که وجودم کاری میتواند انجام دهد برای یک لبخند یا یک شادی .

ویدئوهای مرتبط:

afsaneh bayegan

افسانه بایگان

افسانه بایگان قبل از انقلاب

افسانه بایگان دختر شایسته ایران

افسانه بایگان دختر شایسته

افسانه بایگان فیلمها

افسانه بایگان سربداران

عکس افسانه بایگان

افسانه بایگان و همسرش

فرزند افسانه بایگان

بیوگرافی افسانه بایگان