افسانه بایگان فیلمها - شبکه‌ما

افسانه بایگان فیلمهای بسیاری بازی کرده چه قبل از انقلاب و چه بعد از انقلاب.

افسانه بایگان فیلمها

دسته بندی ها:
توضیحات:

افسانه بایگان فیلمهای بسیاری بازی کرده چه قبل از انقلاب و چه بعد از انقلاب.افسانه بایگان فیلم ها یی که بازی کرده پنجاه کیلو آلبالو که اکران نوروزی آن بگزار شد.سوپر استار ،جهان پهلوان تختی،خواهران غریب که واقعا فیلم فوق العاده ای بود و بسیاری از فیلم های دیگر .همینطور در تلویزیون نیز فعالیت داشته سریال پریا،شوق پرواز،سربداران و بسیاری از سریال های دیگر در آن نقش آفرینی کرده.

افسانه بایگان در گفت و گویش با برنامه تی وی پلاس گفت ما عمیقا خانواده مذهبی هستیم و اینکه من اول اینکه به شیراز میروم به شاهچراغ کیروم همین است که ریشه مذهبی دارم و معتقدم.و همینطور آشنایی با دکتر شریعتی.و با عرفان عملی آشنا شدم.

 افسانه بایگان مهمان برنامه دور همی بود و مهران مدیری او  را اینطور معرفی  کرد:ستاره قدیم بازیگری ،محبوب و خاطره ساز .در ابتدای صحبتش درباره سربداران گفت که سال 60 فیلمبرداری را شروع کردند و 62 روی آنتن رفت.که شب تولدش روی آنتن رفته.در آن موقع او 19 ساله بوده.او گفت 55 سال سن دارد و از 11 سالگی کار بازیگری را شروع کرده او کانون پرورش فکری میرفته و همه هنر ها را انجا تمرین میکرده مثل موسیقی.

افسانه بایگان فیلمها

او گفت من یاد دارم بغل دایه ام بودم و مادرم میخواست به خیاطی برود که من انموقع هنوز یکساله نشده بودم اما یادمه شکل دایه را و اینکه مادرم میخواست برود و من گریه میکردم چون به مادرم که مشخصات را میگویم میگوید درست است.

افسانه بایگان گفت مادرم با اسم افسانه مخالف بوده و به پدرم میگفته این سرنوشتش افسانه ای میشود و پر ماجرا.او گفت آنسان ماجراجویی هستم در کل و الان بیشتر ماجراجویی های معنوی دارم.به خلوتم خیلی علاقه دارم و به مطالعه و تفکر و ماجراجویی در مورد کتاب ها.اهل شعر و ادبیات کلاسیک ایران است و خودش گاهی شعر میگوید.

افسانه بایگان فیلمها-افسانه بایگان قبل از انقلاب

افسانه بایگان فیلمها-افسانه بایگان سربداران

ویدئوهای مرتبط:

afsaneh bayegan

افسانه بایگان

افسانه بایگان قبل از انقلاب

افسانه بایگان دختر شایسته ایران

افسانه بایگان دختر شایسته

افسانه بایگان فیلمها

افسانه بایگان سربداران

عکس افسانه بایگان

افسانه بایگان و همسرش

فرزند افسانه بایگان

بیوگرافی افسانه بایگان