امیرحسین آرمان فیلمهای اجتماعی را می پسندد! - شبکه‌ما

امیرحسین آرمان فیلمهای بسیاری را در سال های اخیر بازی کرده است که در این بین سریال کیمیا و پریا بیش از سایرین دیده شد...

امیرحسین آرمان فیلمهای اجتماعی را می پسندد!

دسته بندی ها:
توضیحات:

امیرحسین آرمان فیلمهای بسیاری را در سال های اخیر بازی کرده است که در این بین سریال کیمیا و پریا بیش از سایرین دیده شد و باث شد تا او را در بین مردم به شهرت برساند. از بین سینما و تلوزیون چون کارهای تلوزیونی مخاطبان بیشتری دارد همین عامل باعث می شود تا حضور در سریال های تلوزیونی باعث دیده شدن هنر بازیگر و خود او شود. اما نگاه نگاه امیر حسین آرمان فیلمهای تلوزیونی را فقط مورد توجه قرار نمی دهد و بای او ینما و گیشه هم اهمیت دارد. از دید او باید ریشه ای به صنعت سینما نگاه کرد. کمبود سینما در کشور و عدم توجه به آن جه که مردم می خواند و به خاطر آن حاظر هسند تا به سینما بیایند و نیز تعداد کم کاراکترهای تاثیرگذار از جمله عواملی است که باعث می شود تا مردم همچنان سینما را مانند تلوزیون عضوی از خانواده خود ندانند.

امیرحسین آرمان فیلمها

او معتقد است که هر فردی در هر حوزه ای که فعالیت می کند، یک سری ایده آل برای خود و حرفه اش دارد و برای این اهداف حداکثر توان خود را صرف می کند. او نیز مانندخیلی از افراد برای خود در حرفه بازیگر و خواندگی یکسری هدف گذاری ها کرده و در این میان سختی های راه هم وجود دارد ولی او تمام تلاش خود را می کند تا در هر دو حوزه بتواند مقبولیت مردم را کسب کند.

امیرحسین آرمان فیلمهایی را برای بازی انتخاب می کند که خود فیلم در حوزه اجتماعی باشد و نقش او نیز یک فرد جدی باشد و البته کارهای اکشن خارجی را هم برای بازی دوست دارد که البته امکان آن در ایران نیست چون برای ما فراهم کردن امکاناتی برای تولید این دست از فیلم ها در آن سطح از کیفیت وجود نخواهد داشت.

ویدئوهای مرتبط:

امیر حسین ارمان

عکس امیر حسین آرمان

بیوگرافی امیرحسین آرمان

عکس های امیر حسین آرمان

عکس همسر امیر حسین ارمان

فیلمهای امیرحسین آرمان

آهنگ های امیر حسین آرمان

امیرحسین آرمان فیلمها

اینستاگرام امیرحسین آرمان

اهنگ امیر حسین ارمان

آخرین خبرها