عکس های امیر حسین آرمان - شبکه‌ما

عکس های امیر حسین آرمان را می توانید در ویدئو کلیپ های این سایت ببینید.

عکس های امیر حسین آرمان

دسته بندی ها:
توضیحات:

عکس های امیر حسین آرمان را می توانید در ویدئو کلیپ های این سایت ببینید. امیر حسین آرمان بازیگر جوانی است که با نقش آفرینی های بسیار عالی و موفق در این رشته، توانست نام خود را بر سر زبان ها بیندازد. او که متولد سال 1361 در تهران می باشد، از رشته طراحی دکوراسیون داخلی فارق التحصیل شده است. اما از ابتدا به دنبال این بوده که در رشته هنر ادامه تحصیل بدهد که به دلایل مختلفی نتوانسته در این رشته قبول شود بنابراین مسیر را برای ورود به این حرفه از طریق کلاس های بازیگری دنبال می کند.

عکس های امیر حسین آرمان

او علاوه بر این رشته در مورد روانشناسی هم کمی اطلاعات دارد چون علاوه براین که مادر او مشاور خانواده است، خودش نیز یک ترم در این رشته در دانشگاه تحصیل کرده که با علایق او سازگاری نداشته و آن را رها می کند. او به زبان انگلیسی تسلط دارد و همین عامل باعث می شود تا در این رشته نیز در دانشگاه قبول شود ولی آن را ادامه نمی دهد و به خدمت سربازی می رود.

او در تمام طول مسیر زندگی کلاس های بازیگری را در کنار درس ادامه می دهد تا در نهایت می تواند از این طریق وارد این حرفه شود. اما الان بازیگری هم با این که در آن موفق است و یکی از بهترین ها محسوب می شود جزء اولویت های اصلی زندگی او نیست و او خوانندگی و موسیقی را به عنوان شغل اول خود در این مقطع از زندگی برگزیده است و در حال تولید آلبوم های مختلفی است و فیلم ها و عکس های امیر حسین آرمان در حال حاضر فقط در استودیوی ضبط موسیقی و سالن ورزش دیده می شود و او تمام تلاش خود را می کند تا آن چه که می خواهد را در این هنر به گوش همگان برساند.

عکس های امیر حسین آرمان - عکس همسر امیر حسین ارمان

ویدئوهای مرتبط:

امیر حسین ارمان

عکس امیر حسین آرمان

بیوگرافی امیرحسین آرمان

عکس های امیر حسین آرمان

عکس همسر امیر حسین ارمان

فیلمهای امیرحسین آرمان

آهنگ های امیر حسین آرمان

امیرحسین آرمان فیلمها

اینستاگرام امیرحسین آرمان

اهنگ امیر حسین ارمان

آخرین خبرها