فیلمهای امیرحسین آرمان از کجا شروع شد. - شبکه‌ما

فیلمهای امیرحسین آرمان یک از بازیگران خوب کشور را قطعا خیلی از مردم دیده اند بخصوص نقش آفرینی های او در سریال های پربیننده ای...

فیلمهای امیرحسین آرمان از کجا شروع شد.

دسته بندی ها:
توضیحات:

فیلمهای امیرحسین آرمان یک از بازیگران خوب کشور را قطعا خیلی از مردم دیده اند بخصوص نقش آفرینی های او در سریال های پربیننده ای چون کلاه پهلوی و دو سریا کیمیا و پریا که او در آن ها در نقش شهریار  و کیوان که یک بیمار مبتلا به ویروس HIV بود بازی کرد و همین سریال های پرمخاطب باعث شد تا او خودش را به عنوان یک بازیگر حرفه ای و خوش آتیه به همگان معرفی کند.

فیلمهای امیرحسین آرمان

او کارش را با بازی در فیلمی به کارگردانی حسن فتحی به نام ازدواج به سبک ایرانی آغاز می کند. بعد از شروع به فعالیت در سال 83 در سال های بعد در چند کار تلوزیونی مانند مجموعه ی کلاه پهلوی و سرزمین کهن نیز ایفای نقش می کند.

او نقش هایی که در کارهای جدی و اجتماعی به او پیشنهاد شود را یم پسندد و البته علاقه بیشتر او کارهای اکشن است اما چون این کارها در ایران با استاندارد های جهانی فاصله دارد، زیاد بازی کردن در این کارها را نمی پسندد.

او بعدها علاوه بر بازیگری در رشته های دیگری مانند خوانندگی و مدلینگ شروع به فعالیت می کند و در این میان اولین آهنگش با نام آتش را در سال 1394 منتشر می کند.

او نسبت به شهرت زیاد توجهی نارد و معتقد است هدفش از بازیگری کششی بوده است که از ابتدا به این رشته داشته و به این خاطر که دیده شود و یا شهرت کسب کند این رشته را انتخاب نکرده است.

او که در این رشته هدف های فراوانی را برای خود متصور بود معتقد است که بهم ریختگی های موجود در سینما و تلوزیون ایران باعث شده است تا او مقداری در رسیدن به هدف خود که تبدیل شدن به یک بازیگر موق و درجه یک در نظر مردم و از دید خودش است، با اخیر مواجه شود ولی هیچ وقت نمی گذارد این اوضاع او را از رسیدن به این تعالی منحرف کند.

فیلمهای امیرحسین آرمان – بیوگرافی امیرحسین آرمان

فیلمهای امیرحسین آرمان – عکس های امیرحسین آرمان

ویدئوهای مرتبط:

امیر حسین ارمان

عکس امیر حسین آرمان

بیوگرافی امیرحسین آرمان

عکس های امیر حسین آرمان

عکس همسر امیر حسین ارمان

فیلمهای امیرحسین آرمان

آهنگ های امیر حسین آرمان

امیرحسین آرمان فیلمها

اینستاگرام امیرحسین آرمان

اهنگ امیر حسین ارمان

آخرین خبرها