خیلی کوتاه در مورد بیوگرافی امیرحسین آرمان بدانیم - شبکه‌ما

بیوگرافی امیرحسین آرمان را در ادامه می توانید مطالعه کنید. امیرحسین ارمان یکی از بازیگر جوان و خوش آتیه سینما و تلویزیون ایران است.

خیلی کوتاه در مورد بیوگرافی امیرحسین آرمان بدانیم

دسته بندی ها:
توضیحات:

بیوگرافی امیرحسین آرمان را در ادامه می توانید مطالعه کنید. امیرحسین ارمان یکی از بازیگر جوان و خوش آتیه سینما و تلویزیون ایران است. او متولد 14 آبان ماه 1361 بوده و در تهران به دنیا آمده و بزرگ شده است.

امیرحسین ارمان علاوه بر بازیگری در حرفه خوانندگی و همچنین موسیقی فعالیت کرده و البته الان بزرگترین دغدغه اش را هنر خوانندگی می داند تا بازیگری. تا به امروز چند کار از او منتشر شده و یک بار هم در برنامه احسان علیخانی برای مادرش و در حضور او خوانده است. مادر امیر حسین آرمان مشاور خانواده می باشد و امیر حسین آرمان زمان کوتاهی رشته روانشناسی را در دانشگاه خوانده است که البته آن را در نیمه راه رها می کند و استعداد خود را در جای دیگری جستجو می کند.

بیوگرافی امیرحسین آرمان

در مورد تحصیلات او 4 رشته تحصیلی مختلف را تجربه کرده است و در طول مدتی که درس می خواند کلاس های بازیگری را نیز ادامه می داد. او از سال 79 -78 تمرین های خود را در رشته تئاتر در کرج آغاز می کند و در آن مدت، همان زمان درس هم می خوانده است.

او در دبیرستان رشته ی تجربی را انتخاب می کند اما خیلی زود متوجه می شود که این انتخاب او نیست بنابراین تصمیم به تغییر رشته می گیرد. اما به دلیل این که برای تغییر رشته و رفتن به رشته هنر کتاب مبانی هنرهای تجسمی دو، را بخواند کتاب 1 را خوانده و نمی تواند در امتحان تغییر رشته شرکت کند. در کنکور هم نمی تواند در رشته ی مورد علاقه اش قبول شود و در رشته زبان قبول می شود و درنتیجه از ادامه تحصیل منصرف شده و به خدمت سربازی می رود. اما بعد از فراقت از خدمت یک ترم هم رشته روانشناسی را ادامه می دهد که با آن هم نمی تواند ارتباط برقرار کند. او بعد از رها کردن این رشته، طراحی دکوراسیون داخلی را انتخاب می کند.

 او با شرکت در کلاس های مرحوم اسکویی در سال 1381 می تواند فن هنر بازیگری را بیاموزد و در ادامه تلاش های خود برای ورود به دنیای هنر در سال 1383 وارد سینما می شود.

بیوگرافی امیرحسین آرمان – عکس امیرحسین آرمان

بیوگرافی امیرحسین آرمان – اینستاگرام امیرحسین آرمان

ویدئوهای مرتبط:

امیر حسین ارمان

عکس امیر حسین آرمان

بیوگرافی امیرحسین آرمان

عکس های امیر حسین آرمان

عکس همسر امیر حسین ارمان

فیلمهای امیرحسین آرمان

آهنگ های امیر حسین آرمان

امیرحسین آرمان فیلمها

اینستاگرام امیرحسین آرمان

اهنگ امیر حسین ارمان

آخرین خبرها