اهنگ امیر حسین ارمان برای مادرش - شبکه‌ما

اهنگ امیر حسین ارمان با این که از عشق و دوست داشتن مدام سخ می گوید اما هنو خود او را عاشق نکرده است.

اهنگ امیر حسین ارمان برای مادرش

دسته بندی ها:
توضیحات:

اهنگ امیر حسین ارمان با این که از عشق و دوست داشتن مدام سخ می گوید اما هنو خود او را عاشق نکرده است. او که در زندگی عشق را یک رمز می داند و در زندگی شخصی خود برای ان زمان در نظر نگرفته و هر وقت به سراغش بیاید در ان را می پذیرد. او معتقد است اگر عشق به وجود بیاید در هر سن و سالی که باشی و بعد ازدواج کنی خیلی بهتر از آن است که زمان را فدای آن کنی و بگویی که چون نمی خواهیم دیر شود باید بدون عشق زندگی را شروع کنی و بعد از ازدواج عشق به وجود خواهد امد!

اهنگ امیر حسین ارمان

اولین اهنگ امیرحسین آرمان با نام آتش بعد از درخشش او در سریال های تلوزیونی اش منتشر شد این آهنگ که آتش نام دارد در این سایت هم ابل دانلود می باشد. به هر حال حضور پر رنگ او در شاخه بازیگری این امکان را به او داد تا هنر های دیگر را نیز تجربه کند.

بعد از این اهنگ او آهنگ های دیگری را هم اجا می کند و از سال 94 به بعد او را به عنوان خواننده هم می شناسیم. او در حال حاضر بیش از این که به هنر بازیگر یبیاندیشد در فکر این است که آلبوم خود را روانه بازار کند و در هنر خوانندگی موفقیت هایی را که در بازیگری به دست آورده را تکرار کند.

او در مورد بازیگری این چنین می گوید که شناخت نقش و مطالعه در مورد آن می تواند در ایفای آن به بازیگر کمک کند و در کنار این ها توانایی های فردی بازیر و آموزش هایی که در این حوزه دیده می تواند به او کمک کند. و به مردم شناسی هم معتقد است و این که می تواند به او در رسیدن به موفقیت در نقش کمک کند. البه مردم شناس و شناخت سلیقه افراد جامعه قطعا در حرفه خوانندگی و موسیقی هم به او کمک خواهد کرد.

اهنگ امیرحسین آرمان - فیلمهای امیرحسین آرمان

ویدئوهای مرتبط:

امیر حسین ارمان

عکس امیر حسین آرمان

بیوگرافی امیرحسین آرمان

عکس های امیر حسین آرمان

عکس همسر امیر حسین ارمان

فیلمهای امیرحسین آرمان

آهنگ های امیر حسین آرمان

امیرحسین آرمان فیلمها

اینستاگرام امیرحسین آرمان

اهنگ امیر حسین ارمان

آخرین خبرها