خوانندگی هنر دوم امیر حسین ارمان - شبکه‌ما

امیر حسین ارمان که از ابتدای دوران نوجوانی در پی رسیدن به دنیای هنر بود و در این مسیر آموزش هایی را هم در آن...

خوانندگی هنر دوم امیر حسین ارمان

دسته بندی ها:
توضیحات:

امیر حسین ارمان که از ابتدای دوران نوجوانی در پی رسیدن به دنیای هنر بود و در این مسیر آموزش هایی را هم در آن دوران دیده بود نمی تواند با کنکور وارد دانشگاه در این رشته شود بنابراین بعد از تغییر چند رشته دانشگاهی در نهایت تصمیم می گیرد دوباره کلاس های بازیگری را آغاز کند و این بار برای ورود به ورود به دنیای بازیگری شرکت در کلاس‌های مرحوم مصطفی اسکویی را انتخاب می کند در سال سال۱۳۸۱ بود با شرکت در این کلاس ها فن بازیگری را می آموزد و چند سال بعد در سال ۸۳ بود کار حرفه‌ای را آغاز می کند.

امیر حسین ارمان

اولین فیلم امیر حسین ارمان (ازدواج به سبک ایرانی) به کارگردانی حسن فتحی است. او همچنین در سال های بعد و در ادامه فعالیت هنری خود در سال 85 (هدف اصلی) و در سال بعد هم (صدسال به این سالها) را کار می کند. او با سریال های کیمیا (با نقش شهریار) و سریال پریا (در نقش کیوان) بیش از پیش دیده می شود و موفقیت روز افزونی می یابد.

امیر حسین ارمان که متولد 1361 و مجرد است، تا به حال نیز ازدواج نکرده است.

نگاه هر فرد نسبت به عشق، ازدواج و زندگی مشترک متفاوت است و از دید او در زندگی شخصی ازدواج یک نقطه عطف است. از دید او در مقوله ازدواج افراد را دو دسته می داند. برخی افراد هستند که ازدواج را مانند سایر کارهایی که در زندگی انجام می دهند می دانند و در این صورت برای آن یک سن و سال مشخص کرده و بعد هم در همان زمان ازدواج می کنند ولی برای برخی دیگر این لحظه ناب باید پیش بیاید و زمان خاصی را برای آن در نظر نمی گیرند.

ویدئوهای مرتبط:

امیر حسین ارمان

عکس امیر حسین آرمان

بیوگرافی امیرحسین آرمان

عکس های امیر حسین آرمان

عکس همسر امیر حسین ارمان

فیلمهای امیرحسین آرمان

آهنگ های امیر حسین آرمان

امیرحسین آرمان فیلمها

اینستاگرام امیرحسین آرمان

اهنگ امیر حسین ارمان

آخرین خبرها