حمید سمندریان اولین استاد تاتر ثریا قاسمی - شبکه‌ما

ثریا قاسمی متولد سال 1319 است و دختر حمیده خیرآبادی از بازیگران سرشناس است.

حمید سمندریان اولین استاد تاتر ثریا قاسمی

دسته بندی ها:
توضیحات:

ثریا قاسمی متولد سال 1319 است و دختر حمیده خیرآبادی از بازیگران سرشناس است.ثریا قاسمی در اوایل دهه 40 کار گویندگی حرفه ای را شروع کرد و بعد از آن کار تاتر را شروع کرد.حمید سمندریان اولین استاد او در تاتر بود و ثریا قاسمی کار های اولش نمایش هایی مثل آنتیگون و از پشت شیشه ها و آندورا(حمید سمندریان)بود.

ثریا قاسمی در برنامه خندوانه حضور یافت.قبل از آمدن ثریا قاسمی رامبد جوان گفت میخواهم دعوت کنم از بزرگ بانوی هنر نمایش این مملکت سرکار خانم ثریا قاسمی . ثریا قاسمی گفت من میدانم که به دعوت شما اینجا هستم.چون هر برنامه ای که شرکت میکنم میگویند تماشاچی ها دوست دارند،مردم دوست دارند و من بخاطر شما اینجا هستم.

ثریا قاسمی

و از رامبد جوان تشکر کرد و گفت کارگردان و بازیگر نازنینی هستی و ثابت کردی که مجری فوق العاده . ثریا قاسمی  گفت من صرفا آمدم که خدانکرده تصور این نشود که من تکبر میکنم و نمیام .من آن انرژی و آن فرصت و آن ذهن آزاد را ندارم که هر روز بلند شوم و خودم را آماده کنم و در برنامه های مختلف شرکت کنم و بخاطر همین است.

رامبد جوان از ثریا قاسمی تکر کرد و گفت در حال حاضر چکار میکنید و ثریا قاسمی گفت کار. ثریا قاسمی گفت من دو ماه تمام اندیمشک و دزفول بودم برای کار سینمایی در آن گرمای وحشتناک.که آنجا هوا خیلی آلوده بود و ریزگردها از عراق میامد و کار سختی بود و در بیابان کار میکردیم.و کولر و اتاق نبود.

ثریا قاسمی گفت از این بابت خوشحال بودم که در آن منطقه هستم و فقط از رادیو و تلویزیون نمیشنوم و در آن لحظات هستم که مردم در آن لحظات و با آن سختی نفس میکشند سعادتی است که ادم امکان این سفرها را داشته باشد و از نزدیک حس کند. ثریا قاسمی گفت شش صبح که سرویس میامد دنبالمان که به محل کار برویم کاملا مثل غروب بود.و آدم ها در آنجا انطور روزگار میگذراندند.

ویدئو های مرتبط:

ثریا قاسمی

بیوگرافی ثریا قاسمی

لعیا زنگنه دختر ثریا قاسمی

عکس ثریا قاسمی

عکسهای ثریا قاسمی

خانواده ثریا قاسمی

مادر ثریا قاسمی

فیلم های ثریا قاسمی

soraya ghasemi

پسر ثریا قاسمی

پدر ثریا قاسمی