لعیا زنگنه دختر ثریا قاسمی در سریال تلویزیونی "در پناه تو" - شبکه‌ما

لعیا زنگنه دختر ثریا قاسمی نیست و این شایعه است و تا جایی که ما میدانیم ثریا قاسمی دختری ندارد.

لعیا زنگنه دختر ثریا قاسمی در سریال تلویزیونی "در پناه تو"

دسته بندی ها:
توضیحات:

لعیا زنگنه دختر ثریا قاسمی نیست و این شایعه است و تا جایی که ما میدانیم ثریا قاسمی دختری ندارد.نام خانوادگی دختر لعیا زنگنه برافروز است که فامیلی پسر ثریا قاسمی هم برافروز است و این فقط یک شباهت فامیلی است و لعیا زنگنه دختر ثریا قاسمی نیست.

ثریا قاسمی،محمدعلی کشاورز و امین تارخ از استادان لعیا زنگنه بودند و امین تارخ استعداد اهنری او را کشف کرد در سال 71و هدایت هنری و مشاوره هنری نیز دو استاد دیگر ینی ثریا قاسمی و اقای کشاورز بودند.لعیا زنگنه متولد سال 44 است در شیراز و فرزند مهندس یاشار زنگنه معاون اسبق نظام مهندسی استان اصفهان  است و دوره کارشناسی اش را در دانشگاه تهران در رشته تاتر گذرانده.

لعیا زنگنه دختر ثریا قاسمی

لعیا زنگنه از بازیگران خوب و معروف سینما،تاتر و تلویزیون است.او در دوران دانشجوییش در نمایش های پارانویا،یادگار،خال خالی و فیلم کوتاه دانشجویی"کنج تنهایی" بازی کرد.نخستین کار حرفه ای او در تاتر "یادگار سالهای شن" علی رفیعی در سال 71 بود.لعیا زنگنه در سال 73 در مجموعه تلویزیونی "در پناه تو" در کنار استاد تاترش ثریا قاسمی بازی کرد که در یادها مانده است.

 

ثریا قاسمی متولد سال 1319 در تهران است.دختر حمیده خیر آبادی(ملقب به مادر سینمای ایران) و علی قاسمی است.نام پسر او بهروز است. ثریا قاسمی در برنامه خندوانه حضور یافت و در قسمتی از برنامه رامبد جوان اسامی چند نفر را از او پرسید تا نظر ثریا قااسمی را بداند و ثریا قاسمی در مورد حمید لبخند گفت که همه او را با کار در پناه تو میشناسند که کارگردان آن کار بود و در قلب من و یکی از اولین سریال هایی بود که به مسئله جوان ها پرداخت.

آقای لبخنده بسیار کارگردان منضبط و با دانش هستند و با دقت.رامبد جوان پرسید چی شد که دیگر نیستند؟ثریا قاسمی گفت نمیدانم که چرا در تلویزیون نیستند مثل خیلی های دیگر و نمیدانم چرا نیستند.رامبد جوان گفت همین ها نیستند که نابلد ها وارد شدند و ثریا قاسمی گفت همینطور است.

لعیا زنگنه دختر ثریا قاسمی- خانواده ثریا قاسمی

لعیا زنگنه دختر ثریا قاسمی- پسر ثریا قاسمی

ویدئو های مرتبط:

ثریا قاسمی

بیوگرافی ثریا قاسمی

لعیا زنگنه دختر ثریا قاسمی

عکس ثریا قاسمی

عکسهای ثریا قاسمی

خانواده ثریا قاسمی

مادر ثریا قاسمی

فیلم های ثریا قاسمی

دختر ثریا قاسمی

پسر ثریا قاسمی

پدر ثریا قاسمی