بیوگرافی ثریا قاسمی - شبکه‌ما

بیوگرافی ثریا قاسمی را بهتر بدانید.از بیوگرافی ثریا قاسمی چه میدانید؟ ثریا قاسمی در تهران متولد شد در سال 1319.

بیوگرافی ثریا قاسمی

دسته بندی ها:
توضیحات:

بیوگرافی ثریا قاسمی را بهتر بدانید.از بیوگرافی ثریا قاسمی چه میدانید؟ ثریا قاسمی در تهران متولد شد در سال 1319.دختر حمیده خیرآبادی است و سال 40 گویندگی را آغاز کرد و بعد از آن تاتر بعد از آن به دوبله هم پرداخت در سریال معروف بالاتر از خطر.با نمایش هایی مثل آنتیگون،از پشت شیشه ها،آندورا به صحنه رفت.

او با بازی در فیلم آرامش در حضور دیگران عرصه جدی سینما را آغاز کرد هنوز که هنوز است آن فیلم و بازی او در خاطره ها مانده.او جوائز بسیاری تاکنون دریافت کرده و در سال 1395 نیز در 35 امین جشنواره فیلم فجر بدلیل بازی در فیلم سنمایی ویلایی ها برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد.او در فیلم های کمتری نسبت به مادرش بازی کرد و فعالیت بیشتر او در دهه 80 بوده.

بیوگرافی ثریا قاسمی

رامبد جوان از ثریا قاسمی پرسید چطور میشود یک بازیگر خیلی خوب بود؟و شما چطور زندگی کردید. ثریا قاسمی در پاسخ او گفت خود آدم بهتر از هر کسی میتواند کمک کند به خودش.به یافتن دانش هاش و آگاهی هایش.ذهنش و تخیلش را پرورش دهد مثل ماشین نویسی که اگر خوب تمرین کند میتواند خوب بنویسد.و همه ی این ها نیاز به دیدن های درست دارد تمرین های زیاد .ینی ما فیلمی را میبینیم بعنوان یک هنرجو باید به لحظه لحظه فیلم توجه کند از نظر بازی و از نظر مسائل دیگر.روی تمرکزش کار کند مثل همینکاری که باهم کردیم و چیزی را ببیند که وجود ندارد.

 

و ما این تمرین را میتوانیم هرروز داشته باشیم در همه جا و برای آرامش خودمان.خواندن نمایش نامه و رمان هم بسیار اهمیت دارد.چون بازیگر نباید به این بسنده کند که درست جلوی دوربین بایستد باید بداند که چطور جلوی دوربین بایستد و برای چه بایستد.چطور فکر کند.فقط این نیست که ما یک جمله ای رو بدرستی ادا کنیم.در حالیکه زیر آن جمله معانی زیادی هست.

بیوگرافی ثریا قاسمی-عکس ثریا قاسمی

بیوگرافی ثریا قاسمی- مادر ثریا قاسمی

ویدئو های مرتبط:

ثریا قاسمی

بیوگرافی ثریا قاسمی

لعیا زنگنه دختر ثریا قاسمی

عکس ثریا قاسمی

عکسهای ثریا قاسمی

خانواده ثریا قاسمی

مادر ثریا قاسمی

فیلم های ثریا قاسمی

دختر ثریا قاسمی

پسر ثریا قاسمی

پدر ثریا قاسمی