رویا نونهالی در خندوانه - شبکه‌ما

رویا نونهالی در خندوانه حضور یافت و با رامبد جوان و جناب خان گپ و گفتی داشتند.

رویا نونهالی در خندوانه

دسته بندی ها:
توضیحات:

رویا نونهالی در خندوانه حضور یافت و با رامبد جوان و جناب خان گپ و گفتی داشتند.رامبد جوان از رویا نونهالی در خندوانه سوالی پرسید درباره اینکه چه کاری انجام میدهید که تعدادی آدم را خوشحال کنید؟

رامبد جوان از رویا نونهالی پرسید بیرون از اینجا حاضرید چکار کنید که آدم ها رو خوشحال کنید ؟قولش رو بدهید ،زمان و مکانش رو اعلام کنید و دوربین ما گزارشش را میگیرد که به قولتان عمل کرده باشید.رویا نونهالی گفت من میتوانم قول دهم یک شب گنجایش سالن ما تقریبا 200 نفر ،میتوانند از نمایش ما در شبی که با هم قول و قرارش را میگذاریم دیدن کنند با دیده منت مهمان ما باشند و شاید ما بتوانیم 1 ساعت و نیم شاید یکم بیشتر که نمایشمان در جریان است باعث بشیم که دوستان فکر های معمولی که دارند را نکنند.نمایش تاسوف نوشته کمدی مولیر.رامبد جوان گفت بگذارید این برنامه را بگذاریم که برای افرادی باشد که جزء برنامه شان تاتر دیدن نباشد و شاید اگر دوست داشته باشند تاتر ببینند هزینش براشون راحت نباشه.

رویا نونهالی در خندوانه

رویا نونهالی گفت حتما این قضیه برای ما هم مهم است چون بسیاری هستند که میشناسند تاتر را و نمیتوانند از پس هزینه اش بربیایند.که من در خدمتشان هستم برای اینکه  بلیط را رایگان تهیه کنند .که این برنامه مربوط به سال 95 بود که قرار شد در 25 مرداد یا روز دیگری اجرا شود .

در انتها رامبد جوان لوحی را بپاس مهربانی و بزگواری و حرف های قشنگ رویا نونهالی به رویا نونهالی در خندوانه داد. رویا نونهالی در خندوانه گفت این لوح یکم نزدیکتر از سیمرغ ها قرار میگیرد چون خنده دارد و رنگ و رخ هندوانه دارد و من آنرا در جایی میگدارم که در خانه بیشتر از هرجایی استفاده میکنیم و آن پیش خان آشپزخانه است.

ویدئوهای مرتبط:

رویا نونهالی

roya nonahali

بیوگرافی رویا نونهالی

زندگینامه رویا نونهالی

رویا نونهالی و همسرش

عکس رویا نونهالی

رویا نونهالی در خندوانه

فیلمهای رویا نونهالی

رویا نونهالی فیلمها

فرزند رویا نونهالی

فیلم رویا نونهالی