رویا نونهالی مازندرانی صحبت میکند - شبکه‌ما

رویا نونهالی متولد سال 41 است در تهران .

رویا نونهالی مازندرانی صحبت میکند

دسته بندی ها:
توضیحات:

رویا نونهالی متولد سال 41 است در تهران .همسر رویا نونهالی رامین حیدری است که مستند ساز و کارگردان است و زندگی عاشقانه ای است که سالها در کنار هم دارند .رویا نونهالی فارق التحصیل رشته نقاشی است از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران.همسرش نیز رامین حیدری فاروقی فارق التحصیل رشته کارگردانی و کارشناسی ارشد پروهش است.

رویا نونهالی در مصاحبه با تی وی پلاس که فیلم داره صبح میشه رونمایی شد و فیلم جذاب و پر بازیگری است .از رویا نونهالی پرسید شما معمولا بازیگری هستید که یا کار نمیکنید یا کاری که انتخاب میکنید کار خاصی را انتخاب میکنید."داره صبح میشه"چه ویژگی داشت که مقابل دوربین خانم جبلی قرار بگیرید.

رویا نونهالی

رویا نونهالی گفت من سعی میکنم که بتوانم تشخیص دهم که فیلم در نهایت خاص خواهد شد ولی شما میدانید که فیلم ها همیشه مرحله ای بنام تدوین را سپری میکنند که دست هیچ بازیگری به آن به قول معروف ورطه و وحله نمیرسد و معمولا بعد از تدوین باید دید که با چه فیلمی مواجه میشویم.

من سعی میکنم که انتخابم در حدی باشد که کارشناسی شده باشد و خوب باشد و اینکار ویژگیهای خاص خودش را داشته ،شکل قصه گوییش و باید دید و نظر داد.شکل قصه گوییش و صحبت با کارگردان که یلدا جبلی را شناختم و بنظرم آدمی آمد که خیلی ایده های گوناگون دارد و خیلی خوب میتواند قصه اش را پیش ببرد.

 

رویا نونهالی در ادامه گفت حضور فردین خلعت بری در این کار حتما تاثیر داشته بخصوص اینکه با فردین خلعت بری دوستی دیرینه داریم  و بسیاری از کارهای همسر من رامین حیدری فاروقی آهنگ سازش فردین خلعت بری بوده و این عوامل در چیزی که انتخاب کردم تاثیر گزار بوده.

ویدئوهای مرتبط:

رویا نونهالی

roya nonahali

بیوگرافی رویا نونهالی

زندگینامه رویا نونهالی

رویا نونهالی و همسرش

عکس رویا نونهالی

رویا نونهالی در خندوانه

فیلمهای رویا نونهالی

رویا نونهالی فیلمها

فرزند رویا نونهالی

فیلم رویا نونهالی