رویا نونهالی و همسرش - شبکه‌ما

رویا نونهالی و همسرش رامین حیدری فاروقی است .

رویا نونهالی و همسرش

دسته بندی ها:
توضیحات:

رویا نونهالی و همسرش رامین حیدری فاروقی است .رویا نونهالی و همسرش  رامین حیدری فاروقی که متولد سال 1345 است زندگی پر از عشقی دارند .رویا نونهالی و همسرش که از مستند سازان مطرح است فارق التحصیل رشته کارگردانی است و فوق لیسانس پژوهش دارد و بیشتر آقای رامین حیدری فاروقی را بخاطر مستند های او میشناسیم و همچنین کارگردانی او.

رویا نونهالی در خانواده ای متدین و پر از عشق بزرگ شده و در زندگی خودش با همسرش هم زندگی عاشقانه و ارامی دارد و بسیار هر دو فعالند.رویا نونهالی کم کار تر شده و علت آن اینست که حاضر نیست به هر قیمت و با هر نقشی دیده شود و برای خودش و حرفه اش  احترام و ارزش قائل  است.

رویا نونهالی و همسرش

رویا نونهالی بازیگر معروف سینما و تلویزیون با نقش ناتاشا بسیار در خاطره  ها مانده و در برنامه خندوانه نیز جناب خان او را ناتاشا صدا میکرد و رامبد جوان میگفت این نقش این خانم بوده و ربطی به ایشان ندارد و رویا نونهالی گفت از نظر من اشکالی ندارد و نقشی که بازی شده انقدر خوب  بوده که مردم خوششان آمده و در یاد دارند و نقش تاثیرگزاری بوده.

همچنین رویا نونهالی در برنامه خندوانه گفت یک تعدادی در سالن ما حضور یابند و رایگان مهمان ما باشند و تاتر ما را تماشا کنند و قرار شده که بیشتر افرادی بیایند که تاتر را بلندند و دوست دارند تاتر ببینند اما پول ندارند و نمیتوانند. رویا نونهالی متولد بهمن سال 41 است و فارق التحصیل رشته نقاشی از دانشگاه تهران دانشکده هنر های زیبا .او یک دختر دارد.و فعالیت هنریش را با تاتر در سال 62 آغاز کرد.اولین حضورش جلوی دوربین در سال 1366 بود.

رویا نونهالی و همسرش- عکس رویا نونهالی

ویدئوهای مرتبط:

رویا نونهالی

roya nonahali

بیوگرافی رویا نونهالی

زندگینامه رویا نونهالی

رویا نونهالی و همسرش

عکس رویا نونهالی

رویا نونهالی در خندوانه

فیلمهای رویا نونهالی

رویا نونهالی فیلمها

فرزند رویا نونهالی

فیلم رویا نونهالی