متفاوت ترین عکس رویا نونهالی - شبکه‌ما

عکس رویا نونهالی را بسیار دیده اید .

متفاوت ترین عکس رویا نونهالی

دسته بندی ها:
توضیحات:

عکس رویا نونهالی را بسیار دیده اید . در عکس رویا نونهالی و عکس های رویا نونهالی نکته مهم در صورت او چشمان زیبای اوست و چهره دلنشین او که خیلی ساده است و کم آرایش و چهره طبیعی خودش است بدون عمل جراحی.عکس رویا نونهالی بهمراه همسرش رامین حیدری فاروقی بسیار زیاد است در اینترنت و همه ی عکس ها جالبند و متفاوت و بسیار طبیعی.

رویا نونهالی آغاز فعالیتش با کار تاتر بود و بعد از آن بازی در فیلم "یار در خانه و ..." بود. رویا نونهالی تاکنون جوائز بسیار دریافت کرده از جمله بازیگر نقش اول زن برای فیلم "عروس خوبان" و همچنین سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش دوم زن برای فیلم "بوی کافور،عطر یاس" .

عکس رویا نونهالی

 رویا نونهالی  در نقش ناتاشا در فیلم خواب و بیدار به کارگردانی مهدی فخیم زاده و لادن طباطبایی در نقش پلیس بسیار پر بیننده بود و مردم هنوز هم آن سریال را بیاد دارند و رویا نونهالی گفت گاهی مردم در بیرون مرا ناتاشا صدا  میزنند و اسم خودم را نمیدانند همچنین رویا نونهالی در سریال ساختمان 85 که باز هم به کارگردانی مهدی فخیم زاده بود نقش آفرینی کرد.

رویا نونهالی متولد سال 1341 است و همسرش رامین حیدری فاروقی کارگردانی خوانده لیسانسش را و مقطع ارشد را پژوهش و این دو زوج دوستداشتنی زندگی عاشقانه ای دارند و در کارشان موفق هستند. رویا نونهالی سال 66 اولین فیلمی که بازی کرد "یار در خانه و .."بود و از ابتدا کارش را با تاتر آغاز کرد و چندی پیش در گفت و گویش با تی وی پلاس گفت که اگر فیلم نامه جذابی به دستم برسد نقش میگیرم و در تلویزیون بازی میکنم و فعلا در تاتر هستم.و نمایشی جدید کارگردانی کرده.نمایش تارتوف که خواهرش این نمایشنامه را به فارسی برگرداده.

عکس رویا نونهالی- بیوگرافی رویا نونهالی

ویدئوهای مرتبط:

رویا نونهالی

roya nonahali

بیوگرافی رویا نونهالی

زندگینامه رویا نونهالی

رویا نونهالی و همسرش

عکس رویا نونهالی

رویا نونهالی در خندوانه

فیلمهای رویا نونهالی

رویا نونهالی فیلمها

فرزند رویا نونهالی

فیلم رویا نونهالی