فیلمهای رویا نونهالی و نقش آفرینی فوق العاده او - شبکه‌ما

فیلمهای رویا نونهالی بسیار پر طرفدارند یکی از فیلم های رویا نونهالی که بسیار معروف است و در برنامه خندوانه جناب خان سربه سر او...

فیلمهای رویا نونهالی و نقش آفرینی فوق العاده او

دسته بندی ها:
توضیحات:

فیلمهای رویا نونهالی بسیار پر طرفدارند یکی از فیلم های رویا نونهالی که بسیار معروف است و در برنامه خندوانه جناب خان سربه سر او گذاشت و او را ناتاشا صدا کرد سریال "خواب و بیدار" به کارگردانی مهدی فخیم زاده است که در سال 81 پخش میشد.بسیار نقش جذاب و متفاوتی داشت.

رامبد جوان در گفتگو با رویا نونهالی گفت این یک ویژگیه شما خیلی نقش های متعددی بازی کردید با حال و هوای مختلف و رویا نونهالی آن را تایید کرد وگفت بله.نقش های متعددی بازی کردم  که ربطی بهم نداشتند و بنظزم این یک بخت است و خیلی خوشحالم بعنوان یک بازیگر .رویا نونهالی گفت بازیگر همه تلاشش را میکند که نقش باورپذیر باشد.

فیلمهای رویا نونهالی

و به نوعی این در حیطه بازیگری واقعیت دارد که خودت را فراموش میکنی برای اینکه شخصیت دیگری عینیت پیدا کند و جلوه بیرونی یابد و بعد مردم ممکنه اون شخصیت را دوست داشته باشند و تو را به آن نام بخوانند.و اشکالی ندارد که نمیدانند بعضی من رویا نونهالی هستم و مرا بنام ناتاشا صدا میکنند و هستند کسانیکه خیلی با محبت مرا ناتاشا جان خطاب میکنند یا خانم ناتاشا.

رویا نونهالی در برنامه خندوانه گفت دو سیمرغ گرفته که سیمرغ ها برایم یاداور خاطرات خوش اند.رویا نونهالی گفت ادم از دریافت جایزه خیلی خوشحال میشه اما نباید زیاد به آن فکر کرد.جناب خان هم برای رویا نونهالی شعر بندری خواند که خیلی جالب و شنیدنی بود .

رویا نونهالی متولد بهمن ماه سال 41 در تهران است و تحصیلاتش در رشته نقاشی است از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران.او فعالیت هنریش را از سال 62 با بازی در تاتر آغاز کرد و فعالیت در سینما را در سال 66 با فیلم "یار در خانه و .." از ساخته های خسرو سینایی.و در تلویزون هم در سریال "خواب و بیدار"در سال 81 بازی کرد که باعث شهرت بیشتر او گردید.از دیگر فیلم های رویا نونهالی میتوان فیلم های زندان زنان،خواب خاک،نیمه شب اتفاق افتاد و بسیاری دیگر را نام برد که فیلمهای رویا نونهالی همیشه پربازدید و پربیننده بوده و در یادها میماند.

ویدئوهای مرتبط:

رویا نونهالی

roya nonahali

بیوگرافی رویا نونهالی

زندگینامه رویا نونهالی

رویا نونهالی و همسرش

عکس رویا نونهالی

رویا نونهالی در خندوانه

فیلمهای رویا نونهالی

رویا نونهالی فیلمها

فرزند رویا نونهالی

فیلم رویا نونهالی