همسر فعلی فریبرز عرب نیا او را تنها گذاشت - شبکه‌ما

همسر فعلی فریبرز عرب نیا، خانم عسل بدیعی بودند که چند سال پیش و در سن 35 سالگی از دنیا می روند در زمان مرگ...

همسر فعلی فریبرز عرب نیا او را تنها گذاشت

دسته بندی ها:
توضیحات:

همسر فعلی فریبرز عرب نیا، خانم عسل بدیعی بودند که چند سال پیش و در سن 35 سالگی از دنیا می روند در زمان مرگ او شایعات فراوانی در مورد علت مرگ بر سر زبان ها بود که خانواده او و مخصوصا فریبرز عرب نیا و فرزندش را بسیار آزرده خاطر می کند.

همسر فعلی فریبرز عرب نیا

اما خیلی از افراد هم بودند که با همدردی های خود باعث تسلای دل بازماندگان شدند که همین رفتارها باعث شد تا فریبرز عرب نیا در پاسخ به آن ها از برخی تشکر کرده و برخی را هم به خاطر رفتار های زشتی که از خود نشان دادهد به خداوند واگذارد.

همسر فعلی فریبرز عرب نیا، نیز بازیگر بود و در این حرفه بسیار موفق عمل می کرد. قبل از این ازدواج فریبرز عرب نیا زندگی دیگری را نیز با یکی دیگر از بازیگران زن کشور خانم آتنه فقیه نصیری داشته است.

عسل بدیعی که درحرفه ی بازیگری همانند همسرش به ایفای نقش های مانداری دست زده بود به خاطر بازی در فیلم دست های آلوده کاندید دریافت جایزه در جشنواره فیلم فجر نیز می شود. او در فروردین سال 92 به خاطر مشکلات تنفسی راهی بیمارستان می شود و بعد نیز بر اثر مرگ مغزی جان می دهد و به خواست خودش اعضای بدن او اهدا می گردد.

صحبت های زیادی مبنی بر مهاجرت این بازیگر خوب کشورمان به خارج از کشور شده است که همه ی آن ها توسط خود او در یک مصاحبه تکذیب می شود او در این رابطه پاسخ می دهد که فقط قصد همراهی فرزندش را دارد تا به ادامه تحصیل بپردازد.

همسر فعلی فریبرز عرب نیا - عکس های عسل بدیعی و فریبرز عرب نیا

ویدئوهای مرتبط:

فریبرز عرب نیا

مختارنامه

عکس های عسل بدیعی و فریبرز عرب نیا

همسر فعلی فریبرز عرب نیا

همسر فریبرز عرب نیا

عکس  فریبرز عرب نیا

همسر جدید فریبرز عرب نیا

زندگینامه فریبرز عرب نیا

فیلمهای فریبرز عرب نیا

عکسهای فریبرز عرب نیا

آخرین خبرها