عکس فریبرز عرب نیا در دوران بازیگری - شبکه‌ما

عکس  فریبرز عرب نیا، در مراسمی که به خاطر بازی بی نظیر او در پروژه مختارنامه برگزار شد به همگان نشان داده شد و از...

عکس فریبرز عرب نیا در دوران بازیگری

دسته بندی ها:
توضیحات:

عکس  فریبرز عرب نیا، در مراسمی که به خاطر بازی بی نظیر او در پروژه مختارنامه برگزار شد به همگان نشان داده شد و از او به خاطر فعالیت های بی نظیر و کم نظیرش قدر دانی شد. خیل یاز بازیگران معتقد اند که هیچ کس جز او نمی توانست نقشی به این سنگینی را بازی کند چون او در کارش حرفه ای و فوق العاده جدی است.

عکس فریبرز عرب نیا

او بعد از کار طولانی در مجوعه مختارنامه با در فیلمی به کارگردانی ابراهیم هاتمی کیا به نام چ که در رابطه با شهید چمران بود در نقش خود شهید چمران بازی می کند و آخرین کار او یک تئاتر است که عاشقانه های ناآرام نام دارد که در خلال اجرای آن صحبت هایی هم در مورد مهاجرت او شنیده می شود.

او در این باره اظهار می کند که برای همیشه از ایران نمی رود و البته وسایل خود را برای یک سفر خاص جمع می کند تا در کنار جانیار به ادامه تحصیل او کمک کند. در ادامه اضافه می کند که نمی تواند تمام محبت های مردمی را که در این سالیان طولانی که از فعالیت های هنری او می گذرد فراموش کند و همین عامل باعث می شود که یچ گاه هیچ جایی جز ایران را برای ادامه زندگی انتخاب نکند.

او می گوید که دلیل این که بعد از چند سال دوباره به صحنه ی تئاتر برگشته به خاطر این است که بتواند هم نفس مردم باشد. و به این پروژه به این صورت نگاه نمی کند که پرونده کاری خود را گسترده تر کند.

عکس فریبرز عرب نیا در فیلم هایی که او بازی می کند و با گریم های خاصی که بر رو ی چهره ی او انجام می شود در کنار بازی زنده و زیبای او، خود آن نقش و کاراکتر را برای ما تداعی می کند برای مثال نقش شهید چمران در فیلم چ که به خاطر بازی زیبای او، جوانان این عصر می توانند با بزرگانی چون شهید چمران بیشتر آشنا شوند.

عکس فریبرز عرب نیا - زندگینامه فریبرز عرب نیا

ویدئوهای مرتبط:

فریبرز عرب نیا

مختارنامه

عکس های عسل بدیعی و فریبرز عرب نیا

همسر فعلی فریبرز عرب نیا

همسر فریبرز عرب نیا

عکس  فریبرز عرب نیا

همسر جدید فریبرز عرب نیا

زندگینامه فریبرز عرب نیا

فیلمهای فریبرز عرب نیا

عکسهای فریبرز عرب نیا

آخرین خبرها