صحنه هایی از هنر نمایی در یکی از فیلم های فریبرز عرب نیا - شبکه‌ما

فیلم های فریبرز عرب نیا به دلیل بیش از سی سال فعالیت هنری او بسیار زیاد است.

صحنه هایی از هنر نمایی در یکی از فیلم های فریبرز عرب نیا

دسته بندی ها:
توضیحات:

فیلم های فریبرز عرب نیا به دلیل بیش از سی سال فعالیت هنری او بسیار زیاد است. او که ابتدا اصلا رشته هنر را ببرای ادامه تحصل انتخاب نکرده بود و در ترکیه مشغول تحصل در رشته مدیریت بود به یکباره از ادامه آن رشته منصرف شده و به ایران باز می گردد و در رشته هنر شروع به ادامه تحصیل می کند و در رشته گرافیک درشس را به اتمام می رساند.

فیلم های فریبرز عرب نیا

او در کنا دانشگاه با کمک کلاس های آزاد سینما و تئاتر این دو هنر را فرا گرفته و مسیر زندگی را حرفه بازیگری و کارگردانی انتخاب می کند. او ر سال های نخست پیشنهاد نقش اول را نداشت تا این که مسعود کیمیایی که گویی قهرمان خود را یافته است او را برای نقش اول فیلم خود به نام ضیافت انتخاب کرده و از آن پس انتخاب فیلم های فریبرز عرب نیا شکل دیگری به خود می گیرد.

این انتخاب ها به نوعی می شود تا او را به یک ستاره در دهه ی هفتاد بدل کند. او یک بار دیگر با کارگردانی کیمیایی در فیلم سلطان نقش ماندگاری را می سازد. فریبرز عرب نیا در ادامه مسیر فیلم های مختلفی بازی می کند ولی از آن ها فیلم شوکران و نقش آفرینی او در مجوعهی مختار بسیار دیدنی بود و از نظر خیلی از افراد اوج هنر این بازیگر را می توان در این مجموعه دید.

انتخاب های هوشمندانه یک بازیگر و این که او بخواهد فقط به درآمد فکر کند یا این که بخواهد کار حرفه ای انجام دهد. این که سطحی کار کند یا در عمق عمل کرده و به همان نسبت در جان مردم رخه کند همه ی این ها یک بازیگر را ماندگار می کند و بازیگر تنها در زمانی که از او فیلم یا سریالی پخش می شود دیده نیم شود بلکه همیشه در یاد ها می ماند.

فیلم های فریبرز عرب نیا - مختارنامه

ویدئوهای مرتبط:

فریبرز عرب نیا

مختارنامه

عکس های عسل بدیعی و فریبرز عرب نیا

همسر فعلی فریبرز عرب نیا

همسر فریبرز عرب نیا

عکس  فریبرز عرب نیا

همسر جدید فریبرز عرب نیا

زندگینامه فریبرز عرب نیا

فیلمهای فریبرز عرب نیا

عکسهای فریبرز عرب نیا

آخرین خبرها