همسر فریبرز عرب نیا - شبکه‌ما

همسر فریبرز عرب نیا، مرحوم عسل بدیعی بازیگر توانای سینما و تلوزیون بودند که جند سال قبل و در سن 35 سالگی بر اثر مرگ...

همسر فریبرز عرب نیا

دسته بندی ها:
توضیحات:

همسر فریبرز عرب نیا، مرحوم عسل بدیعی بازیگر توانای سینما و تلوزیون بودند که جند سال قبل و در سن 35 سالگی بر اثر مرگ مغزی از دنیا می روند. این دو نفر قبل از این اتفاق سال ها بود که از هم جدا شده بودند. اما فعالیت حرفه ای هر یک در ادامه مسیر شان ر رشته هنر و بازیگری ادامه پیدا کرده و به اوج خود می رسد با این حال مرگ باعث می شود هنر بسیار زیبای خانم بدیعی نیمه کاره بماند.

همسر فریبرز عرب نیا

فریبرز عرب نیا بعد از دوبار ازدواج که اولی با خانم آتنه فقیه نصیری و دو با خانم عسل بدیعی می باشد، دیگر ازدواج نمی کند و تقریبا تمام وقت خود را به فعالیت های هنری می پردازد. البته او در کنار کار حرفه ای هم یک زمان را برای فرزندش جانیار خالی نگه می دارد. فریبر عرب نیا همیشه زمانی با فرزندش سپری می کند، حتی  لحظلاتی که بر سر کار های حرفه ای و سختی چون مختارنامه می گذراند برای او وقت خالی می کرد.

به هر حال تنها پسر باعث می شود که عرب نیا برای ادامه زندگی و تحصیل فرزندش راهی خارج از ایران شود. او در این بین بیشتر قصد دارد تا کارهای عقب افتاده خود را انجام دهد و شروع به نوشتن کند. تا زمانی که جانیار درسش تمام شود و به ایران برگردد.

البته از طریق ایمیل نیز با همکاران خود در ارتباط خواهد بود و نیز فصل تابستان را هم در ایران خواهد گذراند.

فریبرزعرب نیا در ایفای نقش خود در کارهای مختلفی که انجام داده و چه در کسوت یک کارگردان کاملا جدی و اصولی کار می کند و تمام افراد و بازیگرانی که تا به امروز با او همکاری داشته اند به این مورد اشاره کرده اند آن ها معتقد اند که برخی از افراد در این عرصه هستند که بد اخلاقی را با جدی بودن اشتباه می گیرند و این که فریبر عرب نیا در کار خود جدی و سخت گیر است را به حساب بد اخلاقی او می گذارند اما هستند افرادی که اخلاق خوبی ندارند و یک روز هم نخواهند توانست در پروژه های بزرگ مانند مختارنامه ایفای نقش کنند.

همسر فریبرز عرب نیا- عکس های عسل بدیعی و فریبرز عرب نیا

همسر فریبرز عرب نیا-  زندگینامه فریبرز عرب نیا

ویدئوهای مرتبط:

فریبرز عرب نیا

مختارنامه

عکس های عسل بدیعی و فریبرز عرب نیا

همسر فعلی فریبرز عرب نیا

همسر فریبرز عرب نیا

عکس  فریبرز عرب نیا

همسر جدید فریبرز عرب نیا

زندگینامه فریبرز عرب نیا

فیلمهای فریبرز عرب نیا

عکسهای فریبرز عرب نیا

آخرین خبرها