عکسهای فریبرز عرب نیا - شبکه‌ما

عکسهای فریبرز عرب نیا در حال حاضر بخاطر حضور او در خارج از ایران به همان فلیم ها و کارهای آخرش مانند مختارنامه و فیلم چ،...

عکسهای فریبرز عرب نیا

دسته بندی ها:
توضیحات:

عکسهای فریبرز عرب نیا در حال حاضر بخاطر حضور او در خارج از ایران به همان فلیم ها و کارهای آخرش مانند مختارنامه و فیلم چ، که از او دیدیم برمی گردد. البته حضور او در خارج از ایران و زندگی موقت در آن جا به خاطر فرزندش نمی تواند او را از فعالیت هنری باز دارد. بنا به گفته ی فریبرز عرب نیا، او جند پیشنهاد خارجی دارد و دو کشور در اروپا زا او درخواست کرده اند که در مورد مهاجرت فیلم بسازد، که او در حال فکر بر روی آن هاست.

عکسهای فریبرز عرب نیا

دوستانی هم که در ایران هستند و رد این حوزه کار می کنند نیز پیشنهاد چند همکاری را به او داده اند که این پیشنهادات تا مراحلی هم پیشرفت داشته است که به دلیل عدم حضور او در کشور تا بازگشت او در تابستان به ایران از راه دور مورد بررسی قرار می گیرد.

در حال حاضر بعد از فیلم رنگ شک، بیشترین علاقمندی فریبرز عرب نیا، این است که کارگردانی را اداهمه بدهد. او به پروژه هایی در زمینه کارگردانی فکر می کند و البته مقدمات پان ها را فراهم نکرده و در زمانی که به ایران برگردد برای فیلمبرداری آن ها اقدام خواهد کرد.

خیلی از افراد معتقد هستند که عدم علاقه ی او به این که مصاحبه کند یا از حاشیه ها دور است و به آن ها بی اعتنا است باعث شده است تا در این حرفه به یک بازیگر ستاره در حوزه خود و در سینما تبدیل نشد که خود او با این مورد موافق نیست. او معتقد است که ستاره تعریف خاص خود را دارد. چون در هر عرصه ای یک سری پیده، جریان یا افراد ماندگار وجود دارند ولی برخی دیگر فقط روی آنتن یا روی بورس هستند و ماندگاری با روی بورس بودن متفاوت است و این مورد رد تلوزیون با آمدن فیلم بعدی کاملا خود رانشانمی دهد که عوامل محبوب یک فیلم با آمدن سریال جدید از خاطر همگا می روند که این همان عدم ماندگاری است.

عکسهای فریبرز عرب نیا

از دید او یا باید رد سطح بود یا در عمق و نمی وان هر دو را با هم داشت. بنابراین وقتی فردی در عمق کار می کند ممکن است هیاهو و جنب و جوشی به چشم نیاید. بنابراین اگر به دنبال حواشی رفتن این امکان را فراهم نمی کند که فرد بتواند به عمق برود و کار کند.

عکسهای فریبرز عرب نیا – عکس های عسل بدیعی و فریبرز عرب نیا

عکسهای فریبرز عرب نیا زندگینامه فریبرز عرب نیا

ویدئوهای مرتبط:

فریبرز عرب نیا

مختارنامه

عکس های عسل بدیعی و فریبرز عرب نیا

همسر فعلی فریبرز عرب نیا

همسر فریبرز عرب نیا

عکس  فریبرز عرب نیا

همسر جدید فریبرز عرب نیا

زندگینامه فریبرز عرب نیا

فیلمهای فریبرز عرب نیا

عکسهای فریبرز عرب نیا

آخرین خبرها