ریما رامین فر در مورد آثارش می گوید - شبکه‌ما

ریما رامین‌فر یکی از بازیگران و نویسندگان خوب کشور است که در تهران و در سال 1349 به دنیا آمده است.

ریما رامین فر در مورد آثارش می گوید

دسته بندی ها:
توضیحات:

ریما رامین‌فر یکی از بازیگران و نویسندگان خوب کشور است که در تهران و در سال 1349 به دنیا آمده است. او که از همان ابتدای به هنر علاقمند بوده و دوست داشته تا در یک رشته هنری فعالیت کند و با سینما و تلوزیون همکاری داشته باشد، تحصیلات خود را در این حوزه ادامه می دهد.

ریما رامین فر

او تحصیلات خود را در هنر و تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه داده است. او که تحصیلات دانشگاهی خود را در سال 1371 آغاز کرد، ابتدا در مقطع کارشناسی نمایش دانشگاه آزاد به تحصیل می پردازد و سپس در رشته کارگردانی تئاتر در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه فارق التحصیل می شود.

در سال 1375 حامد محمد طاهر تصمیم به کارگردانی نمایش (شب بخیر مادر) به قلم مارشا نورمن می گیرد و از خانم ریما رامین فر نیز در این اثر استفاده می کند. بنابراین او کار خود را با تئاتر و در سال ۱۳۷۶ آغاز می کند و اولین نمایشی که با اجرای او به روی صحنه می رود (شب بخیر مادر) است که در تئاتر شهر هم بر روی صحنه می رفت.

او در ادامه فعالیت خود در زمینه هنر وارد عرصه سینما شده و در فیلم سینمایی «نان و عشق و موتور ۱۰۰۰»  در سال ۱۳۷۹ نقش آفرینی می کند. ریما رامین فر بعدها با امیر جعفری ازدواج می کند. امیر جعفری خود نیز از بازیگران بسیار خوب  سینما و تلویزیون ایران می‌باشد که کارهای درخشانی از او دیده شده و او نیز سال ها در تئاتر فعالیت داشته است.

او از همان ابتدای شروع فعالیت هنری اش با بازی در تئاتر، در کنار آن به صورت مداوم به کارگردانی و نویسندگی هم مشغول بوده است.

 از جمله کارها و آثار او در حوزه نمایش، تئاترهای  اینجا کجاست، رومولوس کبیر، زمستان ۶۶ هستند که به عنوان مثال تئاتر (همان همیشگی) را خود او در سال 1380 کارگردانی می کند.

ویدئوهای مرتبط:

ریما رامین فر

ریما رامین فر و امیر جعفری

همسر ریما رامین فر

ریما رامین فر و همسرش

عکس ریما رامین فر

بیوگرافی ریما رامین فر

اینستاگرام ریما رامین فر

عکس ریما رامین فر و همسرش

عکس های ریما رامین فر

ریما رامین فر بیوگرافی

آخرین خبرها