عکس های ریما رامین فر به عنوان بازیگر موفق - شبکه‌ما

عکس های ریما رامین فر در کنار فرزند و همسرش امیر جعفری در مراسم های مختلف به مراتب دیده شده است و آن ها در...

عکس های ریما رامین فر به عنوان بازیگر موفق

دسته بندی ها:
توضیحات:

عکس های ریما رامین فر در کنار فرزند و همسرش امیر جعفری در مراسم های مختلف به مراتب دیده شده است و آن ها در کنار هم به همکاری در فیلم ها و سریال های مختلف و موفقی پرداخته اند.

عکس های ریما رامین فر

 ريما رامين فر يكي از چهره‌های بسیار محبوب و دوست داشتني است که برای مخاطبان تلوزیون هم خاطرات زیبایی را در تعطیلات نوروز و ماه رمضان ایجاد کرده است. عشق و علاقه ای که بین ریما رامین فر و همسرش "امير جعفري" که او نیز هنرمندی به مراتب خبره است باعث شده تا نقش های بسیار زیبایی را از آن ها ببینیم.

او که به خاطر حرف اش و علاقه ای که به سفر دارد به اکثر شهرهای ایران مسافرت کرده است و او به دلیل فیلم زیبای (یک حبه قند) به شهر یزد سفر یم کند و از مهمان نوازی های مردم این شهر ابراز رضایت بسیاری می کند.
از طرفی او به دلیل پروزه های متوالی پایتخت بارها به شمال شکور سفرکرده است و از علاقه ی خود به مردم آن خطه می گوید و این که تنوع غذایی را که در شمال شکور و در بین مردم آن دیار دیده است در هیچ جا ندیده است.

او در کودکی بسیار خجالتی بوده تا جایی که از قرار گرفتن در جمع و دربین دوستان و خانواده هم بسیار مضطرب و نگران می شد. برای او یک تولد می گیرند تا او در بین فامیل قرار بگیرد و شمع های تولدش را خاموش کند. پدر ریما رامین فر علاقه ی بسیاری به این داشت که او در مسیر موسیقی قرار بگیرد و نواختن پیانو را بیاموزد ولی به گفته ی خودش استعدادی در این مورد نداشته است ولی علاقه اش به این هنر همیشه با او همراه بوده است.

اما در مورد بازیگری او در دوران دبیرستان تصمیم می گیرد که مسیر زندگی خود را به سمت مسیر درستی هدایت کند و در این بین سینما را انتخاب می کند و به این می اندیشد تا در کلاس های استاد این حوزه مرحوم سمندریان شرکت کند. از نظر او بازیگری یک علم و فن است و زمانی که اصول این فن را یاد بگیرید می توانید مانند هر کار دیگری آن را انجام بدهید.

عکس های ریما رامین فر – بیوگرافی ریما رامین فر

عکس های ریما رامین فر – عکس ریما رامین فر

ویدئوهای مرتبط:

ریما رامین فر

ریما رامین فر و امیر جعفری

همسر ریما رامین فر

ریما رامین فر و همسرش

عکس ریما رامین فر

بیوگرافی ریما رامین فر

اینستاگرام ریما رامین فر

عکس ریما رامین فر و همسرش

عکس های ریما رامین فر

ریما رامین فر بیوگرافی

آخرین خبرها